První natáčecí dny strávila v bolestech. Co se stalo krásné Zuzaně Novotné z 1. MISE?

První MISE (1) - upoutávka

Málokdo by do jemné Zuzany Novotné řekl, jak tvrdohlavá umí být a jít si nekompromisně za svým. Když se rozhodla, že zkusí balet, zůstala u něj nakonec dlouhých třináct let. A když později došla k závěru, že se stane herečkou, znovu si neochvějně prosadila své. Brzy se představí jako jedna z nových hvězd seriálu 1. MISE. Podívejte se již nyní na exkluzivní medailonek a fotogalerii krásné Zuzany.

Zprvu to vypadalo, že začínající herečka Zuzana Novotná, kterou brzy uvidíme jako jednu z frekventantek 1. MISE, bude primabalerínou. Balet ji přitom okouzlil zcela náhodou. „Bylo mi pět let, když jsem měla operaci slepého střeva a chodila jsem na ozdravné procházky do parku v Lázních Bělohrad, kde jsme s mojí mamkou bydlely. Měly tam zrovna soustředění baletky,“ vypráví Zuzana s tím, že když je tenkrát uviděla, rozhodla se, že balet zkusí. Nakonec se mu věnovala celých třináct let.

Zuzana Novotná se věnovala současně baletu i herectví

Už tenkrát ale pokukovala i po herectví, takže poměrně dlouhou dobu se věnovala divadlu i baletu současně. „Divadlu jsem se začala věnovat asi ve třetí třídě. Když jsem pak šla do Prahy, cítila jsem, že tam mám být. Na samostatný život jsem se předpřipravila. Už od čtrnácti let jsem bydlela na internátu, vyzkoušela jsem si to,“ vzpomíná půvabná Zuzana a dodává, že ačkoliv si člověk musí na Prahu zvyknout, už teď ji miluje.

Hned na začátku natáčení seriálu 1. MISE si zkusila, jak náročná profese herce leckdy je. „Několik dní před prvním natáčením jsem si natáhla vazy v koleni a hodně mě bolelo. Prošla jsem si takovou misí před MISÍ, kdy jsem obíhala doktory,“ svěřila se Zuzana. Několik prvních dní tak točila s bolestmi, opíchaným kolenem a ortézou. Je ale ráda, že se nedala a nakonec to zvládla.

V uniformě se cítí fajn, ale nijak zatížená na ně není

V 1. MISI budeme sympatickou Zuzanu vídat jako cílevědomou a drzou Renatu Stránskou. Ačkoliv se její postava s ničím nepáře, mrcha to není. A jak se mladé herečce líbí ve vojenském oblečení? „V uniformě se cítím fajn, myslím, že v tom všichni vypadáme dobře. Jakmile si to člověk vezme na sebe, cítí se jinak,“ prozradila Zuzana a dodala, že ačkoliv mají kluci v uniformě své kouzlo a sluší jim to, nemá dojem, že by byla na uniformy nějak zvlášť zatížená.

Jak se bude Zuzaně dařit v novém seriálu 1. MISE, se dozvíme už 29. srpna na Primě.