Proč zmizel Radúz Mácha z televize? Měl pro to vážný důvod, teď se vrací

První MISE (1) - upoutávka

Radúz Mácha vyměnil stoprocentní nasazení na rodičovské dovolené za to vojenské. Místo přebalování bude jako mladý voják Jan Rubeš absolvovat tvrdý výcvik pod vedením Jana Dolanského, Pavla Řezníčka nebo Marka Němce. Již nyní se můžete podívat na jeho exkluzivní medailonek a fotogalerii.

Když vidíte herce Radúze Máchu ve vojenském, málokdo by možná tipnul, že ještě nedávno trávil veškerý svůj čas doma na „mateřské“ dovolené. Ačkoliv tuto svou životní roli zvládl na jedničku, rád znovu naskočil do procesu natáčení.

Dny na place střídal se zkoušením divadelní hry v rámci Shakespearovských vlastností a rodinu tak skoro vůbec nevídal. „V koroně jsem byl zvyklý být s nimi skoro pořád, tak je to teď těžké. Starší Matylda, když mi volá, říká mi, že se jí stýská a kdy konečně přestanu pracovat. Ale já jsem za tu práci rád,“ vypráví Radúz s tím, že si rozhodně nestěžuje. Ba právě naopak.

Radúz Mácha je rád, že vyměnil mateřskou za natáčení

I když mu nevadilo být doma s dcerou Matyldou a byla to pro něho skvělá zkušenost, přiznává, že si není jistý, zda by se mu to povedlo ještě jednou. „Teď se mi narodil syn Hubert, a asi už bych to podruhé nezvládl. Hubert je velmi energický, nedá se skoro přebalit. Jsem tedy rád za množství práce, které teď mám, a nemusím být na mateřské,“ přiznává Radúz Mácha, který bude v novém seriálu televize Prima 1. MISE hrát frekventanta Jana Rubeše.

„Honza je cílevědomý kluk, je z vojenské rodiny. Je to srdcař a voják každým coulem, hodně mu záleží na tom, aby se dostal na misi. Jeho cílevědomost a touha být ve všem nejlepší se mu brzy vymstí, navíc se trochu zamotá s holkama,“ prozrazuje Radúz detaily o své postavě.

Radúz bude v 1. MISI hrát vojáka Honzu Rubeše

Zatímco v 1. MISI se bude snažit uspět a dostat se do elitního týmu mezinárodní jednotky, ve skutečném životě o něco podobného nestojí. „Hrát si na vojáky je super, ale jakmile bych měl na někoho vystřelit, nezvládl bych to,“ netají se herec s tím, že jemu se podařilo se vojenské službě vyhnout. „Na vojně jsem nebyl, dostal jsem modrou knížku, měl jsem problémy se štítnou žlázou,“ svěřil se Radúz.

Nový seriál 1. MISE sledujte od 29. srpna na Primě.