Dvanáct neokoukaných sexy nováčků vás nepustí od obrazovky! Už brzy zabojují o 1. MISI

Dvanáctka mladých lékařů a lékařek se bude snažit obstát v tvrdém výcviku a dostat se do mezinárodního oddílu. Podívejte se v exkluzivní fotogalerii, které nové sexy tváře budou o místo v prestižní jednotce bojovat.

Hvězdná sezóna začíná na Primě už brzy. Jedním ze tří nových velkých seriálů je 1. MISE, která nás zavede do vojenského prostředí. Bude sledovat dvanáct příběhů dvanácti mladých lidí, kteří mají jeden společný cíl – absolvovat náročný výcvik a být jedním ze čtyř nejúspěšnějších a stát se součástí špičkového mezinárodního oddílu, který bude na odvážné misi zachraňovat nespočet lidských životů. Všechny frekventanty čeká drsná příprava pod vedením špiček v oboru. Dalším profesním výzvám se postaví i během praxe ve vojenské nemocnici. Nejslabší budou seriál v jednotlivých dílech postupně opouštět, zůstanou jen ti nejlepší.

Dějově bude profesní linku mediků a jejich školitelů proplétat i složitá vztahová linie. 1. MISE dá navíc divákovi jedinečnou šanci nahlédnout do vojenského prostředí, které je jinak běžné veřejnosti obvykle nepřístupné. Po dlouhé době je tu seriál s vojenskou tematikou, který nám připomene důležitost precizní práce vojenských lékařů a jejich náročnou přípravu na výkon této profese.

V seriálu 1. MISE se objeví nováčci mladé herecké generace

„Na vzniku seriálu se podílejí armádní profesionálové a zkušení lékaři z urgentní chirurgie pražských fakultních nemocnic. Jejich odborné poradenství a osobní účast provází většinu výrobního procesu seriálu od vzniku scénáře přes tvorbu a konzultaci vizuální stránky projektu po samotné natáčení nejen v ateliéru, ale především během náročných exteriérových scén,“ přiblížila ředitelka obsahu skupiny Prima Lenka Hornová, která stála u zrodu myšlenky spojit seriálový příběh s prvky reality show a společně s kreativním producentem Ivanem Vodochodským obsadila do projektu nejen osvědčená jména, ale dala šanci také novým hereckým tváří současné mladé generace.

Příležitost tak dostanou i neokoukaní zajímaví herci a herečky. V roli vojenských adeptů na dobrodružnou misi se představí třeba Jiří Böhm, Libor Matouš, Ondřej Kubina, Petr Kolman, Radek Melša nebo Radúz Mácha. Atraktivní, ale zároveň odvážné vojenské medičky si zahrají Annette Nesvadbová, Beáta Hrnčiříková, Kateřina Zapletalová, Lucie Ducháčková, Sára Rychlíková a Zuzana Novotná.

1. MISI můžete sledovat také na Instagramu a Facebooku FTV Prima.

Seriál 1. MISE odstartuje v rámci Hvězdné sezóny již v neděli 29. srpna na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.