Hvězdná sezóna začíná! Prima představuje tři největší seriálové novinky podzimního schématu!

Hvězdy nad hlavou, 1. MISE a Dvojka na zabití. Hlavní vysílací čas podzimní programové sezony televize Prima ovládnou hned tři nové české seriály! V hlavních rolích se těšte na herecké hvězdy, jako jsou Tereza Kostková, Roman Zach, Roman Vojtek, Veronika Žilková, Jan Dolanský, Marek Němec, Pavel Řezníček či duo Sara Sandeva a Jakub Prachař.

Hvězdná sezóna začíná na Primě už na podzim. Na jaké hvězdné tváře a žánry se můžete těšit?

1. MISE: Seriálový příběh s prvky reality show

První velkou novinkou je 1. MISE. Tento dlouho přísně utajovaný seriál po letech vrací na obrazovku tematiku vojenství. „Novinka 1. MISE je první a současně jediný český seriál, který dá divákovi poznat, jak obdivuhodná je profese vojenských lékařů a jak důležitá je jejich precizní a ve všech směrech náročná příprava,“ sdělila ředitelka obsahu skupiny Prima Lenka Hornová, která stála u zrodu myšlenky spojit seriálový příběh s principem známým z reality show.

Podívejte se na první upoutávku k seriálu 1. MISE:

Seriál vykresluje vojenské lékaře jako úctyhodné profesionály, ale i jako muže a ženy z masa, kostí, s duší a svědomím. Profesní linku mediků i jejich školitelů prostupuje i spletitá vztahová linie.

Seriál 1. MISE sledujte také na Instagramu a Facebooku FTV Prima

Z hvězdných tváří seriál 1. MISE spojil dohromady herce Jana Dolanského, Marka Němce, Kristýnu Leichtovou či Pavla Řezníčka.

1. MISE sleduje výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Dvanáct osobností, dvanáct příběhů, ale společný cíl: být jedním ze čtyř nejúspěšnějších, zasloužit se o místo v elitní jednotce a stát se součástí odvážné mise, na jejímž konci bude nespočet zachráněných lidských životů. Obstojí jen ti nejlepší, nejslabší články výcvik a tím i seriál v jednotlivých dílech opustí.

„Na vzniku seriálu se podílejí armádní profesionálové a zkušení lékaři z urgentní chirurgie pražských fakultních nemocnic. Jejich odborné poradenství a osobní účast provází většinu výrobního procesu seriálu od vzniku scénáře přes tvorbu a konzultaci vizuální stránky projektu po samotné natáčení nejen v ateliéru, ale především během náročných exteriérových scén,“ dodává Hornová, která společně s kreativním producentem Ivanem Vodochodským obsadila do projektu nejen osvědčená jména, ale vsadila i na půvabné tváře herců současné mladé generace.

V seriálu dostali zajímavou hereckou příležitost například Radúz Mácha, Libor Matouš, Radek Melša, Petr Kolman, Ondřej Kubina, Jiří Böhm, Sára Rychlíková, Annette Nesvadbová, Beata Hrnčiříková, Lucie Ducháčková, Zuzana Novotná či Kateřina Zapletalová.

Hvězdy nad hlavou, hvězdy před kamerou

Šestnáctidílný seriál Hvězdy nad hlavou pohladí po duši. Děj je vyprávěný s laskavým humorem a oku při jeho sledovaní lahodí malebné venkovské prostředí.

Postavu hlavní hrdinky ztvárnila Tereza Kostková. Ta v roli veterinářky Lucie Boučkové zachraňuje nejen zvířecí životy, ale i ten svůj. Musí se rozhodnout mezi dvěma muži – bývalým manželem, umělcem Jiřím Boučkem (Roman Vojtek), který balancuje ve vztahu s mladší Táňou (Kateřina Marie Fialová), a architektem Janem Veselým (Roman Zach). Krásná s empatická veterinářka v nejlepších letech touží zajistit spokojený život nejen pro sebe, ale i pro svého syna Filipa (Filip Antonio).

Hvězdy nad hlavou sledujte také na Instagramu a Facebooku FTV Prima

V seriálu Hvězdy nad hlavou se dále představí Bolek Polívka, Petr Nárožný, Pavel Zedníček, Oldřich Vlach, Kateřina Marie Fialová, Veronika Žilková, Václav Kopta, Jitka Smutná, Veronika Khek Kubařová, Miroslav Táborský, Martin Pechlát, Jaromír Dulava, Eva Leinweberová, Pavlína Mourková, Anna Schmidtmajerová, Ondřej Bauer a řada dalších.

Čtěte více o hercích a jejich postavách v seriálu Hvězdy nad hlavou:

Dvojka na zabití s Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou

Do třetice Prima na podzim spouští osmidílnou krimisérii Dvojka na zabití, v hlavních rolích s Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou coby nadporučíkém Martinem Ryklem a ambiciózní podporučicí Karolínou Světlou.

Dvojka na zabití se ponese v duchu komedie, krimi a rčení, že protiklady se přitahují. „Dvojka na zabití bude velmi akční a velmi zábavná,“ jak také o novince prozradila na první klapce ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová.

Martin Rykl (Jakub Prachař) coby policista je naprostý profesionál, v soukromém životě je ale spíš chaotik. Není se čemu divit, dřívějšímu pohodáři život uštědřil tvrdou lekci, kdy byla tragicky zavražděna jeho manželka.

Dvojku na zabití sledujte také na Instagramu a Facebooku FTV Prima

Podívejte se také na reportáž CNN Prima NEWS s představením všech programových novinek podzimního schématu televize Prima:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.