Seriály a filmy

28. října 2021 05:59

Obrátí se Janek k Romanovi zády, nebo schizofrenikovi ve Slunečné naposled pomůže?

Slunečná (136) - upoutávka

Janek Romanovi pomohl i přes spousty sviňáren bezpočtukrát. Nyní je ale Roman na dně tak, jak ještě nikdy nebyl. Prokáže Janek ještě jednou svou laskavost, nebo se na něj vykašle, jak by si zasloužil?

Za Johnem přijde sestra, která ho prosí o to, aby jí dal peníze na experimentální lék pro Romana. Jenže to John odmítá, a má k tomu své důvody.

Jenže Johnova sestra je přesvědčena o tom, že jedině tento lék může Romanovi pomoci. John ji odmítne, ona se proto vydá za Jankem. Pomůže jí a Romanovi? Zahrávat si s ilegálními medikamenty, to by mohlo ohrozit celou kliniku na Slunečné.

Johnovi rupnou nervy!

Anna se chystá odjet i s Filípkem do Německa, aby se tak zbavila vlivu Johna a Hany. Jenže Hana už nechce o dceru a vnuka nikdy přijít. I John by Haně tohle přání za jakýchkoliv podmínek splnil. Hana se nabídne, že s Annou odjede do Německa, o to ale Anna nemá zájem. Haně to ovšem naplno neřekne.

Naplno to ale řekne Johnovi, že si nepřeje, aby je Hana do Německa doprovázela. A John prostě vybouchne! Jenže John si už vůči Anně přestane brát servítky!

Zvěřina na Slunečné v ohrožení

Martin s Julií se snaží Ivana Rokytu nasměrovat od práce v praxi ke správcování místní obory. To se ovšem nesetká s pozitivním přijetím, zejména u Ivanovy matky Simony.

Proč? Protože s bývalým správcem byla domluvená na lehkém pytlačení, kdy zvěřinu přeprodává za super ceny Ále, což jí u syna určitě procházet nebude. Tak tohle nesmí Simona s Álou dopustit!

Leoš vybouchne jako sopka

Soužití u Kratinových začíná být neúnosné. Proto se spojí dvě nespojitelné osobnosti – matka Leoše a matka Jany – ve společném boji za odstranění Bóny! Vymyslí dokonce skvělou strategii a Boženu prostě vyhodí. Se zlou se ale potáží, a to ze strany, z níž to budou nejméně čekat!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezepomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také dříve než v televizi - v rámci on-line předpremiér v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek