Seriály a filmy

20. října 2021 05:00

Aneta Gretzová

Odbornice na Prostřeno! promluví o receptu na jisté vítězství. Před soupeři!

Prostřeno! XXIV (48) - Dezert se špěnátem

Tereza ví o populární soutěži amatérských kuchařů snad úplně všechno. Na její vlastní výkon ji připravilo každodenní sledování pořadu. Neunáhlila se ale, když o svých znalostech všech taktik promluvila před soupeři?

Ve středu se hosté vydají do Litovle za mladou servírkou Terezou. Do pořadu se přihlásila vůbec poprvé, díky svým tipům a trikům ale bude působit jako zkušená hráčka. Vaření patří k jejím největším zálibám a po pravidelném sledování kuchařské show má v malíčku i hromadu teoretických znalostí. Pomůže taková příprava i v den D?

Podívejte se, jak Tereza peče mechový dort:

Tereza se ze zkušeností předchozích účastníků ponaučí hlavně při sestavování menu. Jaká je tedy její největší vychytávka? Nenapsat do menu všechno, co má člověk v plánu uvařit! Vysvětlení je prosté – když se nestihne vše podle záměru, nikdo se to nedozví. V opačném případě mohou být hosté akorát tak mile překvapeni!

Podívejte se, jaký úspěch bude mít Terezino domácí pečivo:

Tereza o své strategii promluví upřímně před hosty, a to se ukáže jako nebezpečný krok. „Terka je taktik. Vůbec bych se nedivil, kdyby bodovala pod pět bodů,“ nařkne středeční hostitelku Petr. Bude Tereza nakonec litovat, že raději nemlčela? A co si o jejím chování budou myslet ostatní soutěžící? Sledujte ve středečním Prostřeno! v 17:50 na Primě!

Sdílejte článek