Patrik a Simone z První večeře čekají miminko. Povedlo se, šéfe!

První večeře (1) - Patrik a Simona - ty máš psa, já mám čtyřletou holčičku

Zdeněk Pohlreich se může radovat. A nejen on. Jen tři měsíce od natočení prvního dílu seznamovací show První večeře, kterou šéfkuchař hostí ve své restauraci, jeden z párů hlásí miminko a plánuje svatbu. Patrik Veselý a Simone Hrašková promluvili o tom, co po jejich rande naslepo před kamerami následovalo.

Příběh jako z pohádky. Patrik Veselý (29) a Simone Hrašková (33) se seznámili během rande naslepo, které navíc proběhlo před kamerami nové show. To, co se nejdříve mohlo jevit jako zajímavá zkušenost, skončilo pravou láskou. Oba si v životě již prošli zklamáním a do případného nového vztahu se pochopitelně nehrnuli po hlavě.

Přehrajte si celý díl První večeře, kde se Patrik se Simone seznámili.

Patrik se do První večeře přihlásil, aby našel novou lásku. Má za sebou bolestný rozchod s herečkou Kateřinou Krejčíkovou (sestrou Anety Krejčíkové), s níž vychovává čtyřletou holčičku. „Rozchod jsem nesl blbě. Když mi byly tři roky, tak můj táta od nás odešel. Celej život jsem si proto říkal, že když budu mít dítě, tak i úplnou rodinu. A bývalá partnerka mi to vzala… Od té doby jsem opatrnější,“ netají se jizvou na srdci, kterou tam rozchod zanechal. Pohledné blondýnce Simone zase bývalý partner dlouhé měsíce lhal o práci, za níž pravidelně dojížděl do zahraničí. Čemu se tam věnoval, vás ani nenapadne. Dělal společníka starším pánům ve Švýcarsku!

Podívejte se v ukázce z První večeře na představení Simone:

Právě v seznamovací show První večeře se na oba usmálo štěstí. „Moc jsem tomu nejdřív nevěřila. Říkala jsem si, že televize mi přece nemůže najít někoho, s kým to hned klapne,“ netají se Simone počáteční skepsí z natáčení. To se uskutečnilo před třemi měsíci a o tom, že jiskra mezi Patrikem a Simone skutečně přeskočila, svědčí Simonino těhotenství a plánovaná svatba.

První večeře, první rande, miminko

„Hned druhý den po natáčení První večeře jsme šli na další rande. A pak jsme spolu byli každý den. První pusa proběhla jen pár hodin potom, co jsme se seznámili před kamerou,“ prozrazuje Simone a Patrik dnes již svojí lásku zamilovaně doplňuje. „Oba dva jsme byli zakoukaní, byla to taková ta prvotní láska. Po pěti dnech jsme si řekli, že nám je fajn a že bychom to mohli zkusit.“

Patrik: Simču si určitě vezmu

V minulých dnech pár zaskočila radostná novinka. Simone je v sedmém týdnu těhotenství! „Bylo to pro nás překvapení. Test jsem si udělala ze srandy, nečekala jsem to. Je to hodně rychlé, ale jsem šťastná. Asi to tak mělo být,“ říká Simone. „Nereagoval jsem jako ti tatínci, kteří skáčou metr vysoko. Říkali jsme si, že se poznáme, že to musí mít nějaký čas. Simča je skvělá a šel bych do toho… Ale samozřejmě jsem rád, těším se na to. Miluju ji a budu milovat i to dítě,“ říká Patrik a dodává. „Bude i svatba. Chci manželku, chci úplnou rodinu. Simču si určitě v blízké době vezmu.“

Jak probíhalo první setkání Patrika a Simone? A jak dopadnou další rande naslepo? Nová seznamovací show První večeře odstartovala v pondělí ve 21:35 na Primě a zhlédlo jí 505 000 diváků (share 19,21 %) v CS 15+. (Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, PEM D, ke dni 31. 8. 2021.)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.