Plachý Zdeněk hledá lásku v show Pohlreicha: Ještě jsem neměl rande

První večeře (2) - Zdeněk a Markéta

Vyjde plachému introvertovi Zdeňkovi (22) rande na slepo a pod dozorem kamer? Vyrazil na něj s odhodláním. Když spatřil vybranou dívku, zčervenal a cudně mrkal zamilovanýma očima. Podívejte se už teď v exkluzivní ukázce, jak se Zdendovi bude dařit u stolu s neznámou Markétou. Mají šanci?

Tomu se říká odvaha! „Nikdy jsem neměl rande, přítelkyni, ani intimní vztah. Bojím se holky oslovit. Je to chyba ve mně, prostě si nevěřím,“ vysvětluje dvaadvacetiletý Zdeněk Mikulík ze Šumperka před svojí seznamovací premiérou, kterou uvidíme v pondělí večer na Primě. Na jeho úplně první rande v životě bude dohlížet Zdeněk Pohlreich, který večeři hostí ve své restauraci Divinis, ale i několik kamer!

Nároky: Stačí mi obyčejná holka

Zdeněk se seznamování postavil čelem a neponechal nic náhodě. „Studuju vyšší odbornou školu a ve volném čase se snažím hodně cvičit. Zhubl jsem třicet kilo. Taky čtu knížky, mám rád historii. Jsem slušný, důvěřivý, rád pomáhám a nejsem hulvát,“ říká rozhodně tento mladý muž, který teď vůbec nevypadá špatně.

Jeho nároky na partnerku jsou střízlivé. Našel by rád dívku sobě podobnou – introvertku. „Nepotřebuju žádnou missku, stačí mi obyčejná holka. Měla by být hodná, věrná a otevřená. Očekávám, že si tady najdu lásku,“ prohlásil před příchodem do luxusního podniku.

Rande naslepo s neznámou dívkou

Po chvíli dveřmi vchází neznámá hnědovláska. První reakce Zdeňka na ni? „Přivítala mě krásná slečna s nádhernýma očima a úsměvem. A nádherně se obléká, toho si vážím,“ zhodnotil ji hned červenající se Zdeněk a jeho tvář rozzářil úsměv. Netrvalo dlouho a Zdeněk přiznává, že se zamiloval: „Prostě láska na první pohled!“

Opětuje Markéta Šťastná Zdeňkovu lásku na první pohled? A najde tak nezkušený mladík konečně první lásku svého života? To ukáže jejich První večeře v pondělí ve 21:35 na Primě!

Připomeňme, že předchozí seznámený pár z První večeře již brzy sklidí první plod nové lásky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.