zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Plachý Zdeněk hledá lásku v show Pohlreicha: Ještě jsem neměl rande

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá Foto: FTV Prima , Vydáno: 03.09.2021
Vyjde plachému introvertovi Zdeňkovi (22) rande na slepo a pod dozorem kamer? Vyrazil na něj s odhodláním. Když spatřil vybranou dívku, zčervenal a cudně mrkal zamilovanýma očima. Podívejte se už teď v exkluzivní ukázce, jak se Zdendovi bude dařit u stolu s neznámou Markétou. Mají šanci?

reklama

Tomu se říká odvaha! „Nikdy jsem neměl rande, přítelkyni, ani intimní vztah. Bojím se holky oslovit. Je to chyba ve mně, prostě si nevěřím,“ vysvětluje dvaadvacetiletý Zdeněk Mikulík ze Šumperka před svojí seznamovací premiérou, kterou uvidíme v pondělí večer na Primě. Na jeho úplně první rande v životě bude dohlížet Zdeněk Pohlreich, který večeři hostí ve své restauraci Divinis, ale i několik kamer!

Nároky: Stačí mi obyčejná holka

Zdeněk se seznamování postavil čelem a neponechal nic náhodě. „Studuju vyšší odbornou školu a ve volném čase se snažím hodně cvičit. Zhubl jsem třicet kilo. Taky čtu knížky, mám rád historii. Jsem slušný, důvěřivý, rád pomáhám a nejsem hulvát,“ říká rozhodně tento mladý muž, který teď vůbec nevypadá špatně.

Zdeněk s Markétou se potkají v show První večeře.
Autor: FTV Prima Zdeněk s Markétou se potkají v show První večeře.

Jeho nároky na partnerku jsou střízlivé. Našel by rád dívku sobě podobnou – introvertku. „Nepotřebuju žádnou missku, stačí mi obyčejná holka. Měla by být hodná, věrná a otevřená. Očekávám, že si tady najdu lásku,“ prohlásil před příchodem do luxusního podniku.  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První večeře (2) - upoutávka

Rande naslepo s neznámou dívkou

Po chvíli dveřmi vchází neznámá hnědovláska. První reakce Zdeňka na ni? „Přivítala mě krásná slečna s nádhernýma očima a úsměvem. A nádherně se obléká, toho si vážím,“ zhodnotil ji hned červenající se Zdeněk a jeho tvář rozzářil úsměv. Netrvalo dlouho a Zdeněk přiznává, že se zamiloval: „Prostě láska na první pohled!“ 

Opětuje Markéta Šťastná Zdeňkovu lásku na první pohled? A najde tak nezkušený mladík konečně první lásku svého života? To ukáže jejich První večeře v pondělí ve 21:35 na Primě!

Připomeňme, že předchozí seznámený pár z První večeře již brzy sklidí první plod nové lásky:

Patrik a Simone z První večeře už čekají miminko!

Patrik a Simone z První večeře čekají miminko. Povedlo se, šéfe!

reklama

Související témata: První večeře , rande na slepo , panic , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama