Prachař, Bouček, Pokorný a primářka porodnického oddělení. Tohle setkání vyvolá mnoho otázek

Inkognito (16) - Přání mužů na porodním sále

Podívejte se už teď na exkluzivní ukázku ze show Inkognito, co si nejčastěji přejí tatínkové u porodu?

Paní Soňa, která je lékařkou v oboru porodnictví, vzbudí mezi panelisty zábavné show Inkognito, kteří mají uhodnout její povolání, pěkný rozruch. Jde o nejmladší primářku porodnického oddělení na území České republiky, konkrétně v Uherském Hradišti. Jakub Prachař okamžitě nevyužil příležitosti k fórkům… Zvídavý panelista se například pídil po tom, co všechno si otcové přejí na porodním sále.

Zpočátku otevřel debatu na téma přítomnosti otců u porodů moderátor Libor Bouček. „Nebývá to šílené? Já si tedy upřímně myslím, že jsme na porodním sále úplně zbyteční,“ obrátil se na paní primářku přímo. „Nejsme,“ oponoval mu Miloš Pokorný. Na Milošovu stranu se přiklonila i Marta Jandová s tím, že konkrétně ona byla ráda, když ji při porodu držel její muž za ruku. Mimochodem – i on se živí jako porodník. Paní primářka dala Martě i Milošovi za pravdu a uvedla, že muži působí u porodů jako uklidňující prvek. A když se do toho vložil Jakub Prachař, nabrala nepřekvapivě debata úplně jiný směr. „Já třeba, když jsem byl u porodu, tak jsem doktorovi radil,“ říká Kuba a vrací se tím k porodu své dcery Miy, kterou má s Agátou Prachařovou.

Podívejte se na druhou exkluzivní ukázku z premiérového dílu Inkognita. Bůh je žena!

Když se nad tím ostatní podivují a ptají se, co doktorovi radil, tak říká, že mu dával instrukce, co má dělat. Paní primářka na to nečekaně odpoví, že právě s tímto přístupem otců se u porodů setkává velmi často. Libor Bouček vyzvídá, co dál otcové porodníkům většinou říkávají… Odpovědi paní primářky vás vyloženě dostanou! Dívejte se ve čtvrtek 16. prosince ve 21:35 hod na Inkognito na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.