Seriály a filmy

8. prosince 2021 03:00

Aneta Gretzová

Pravda o tom, jak moderátoři vařili v Prostřeno!

Prostřeno! XXIV (81) - Pravda moderátorů

Oblíbený pořad Prostřeno! měl v minulém týdnu nebývalý divácký ohlas. I proto, že se k plotnám postavili moderátoři oblíbených rádií KISS, Country, BEAT, SPIN a Signál. Pořadím zamíchal nejen přítel v kuchyni či dovážková služba, ale také konfety.

V minulém týdnu v oblíbeném pořadu uvařili moderátoři rádií a pro kolegy přichystali nejedno překvapení. Tak například nic netušící Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy vrátil s kritikou hostiteli steak od uznávaného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, našel za sebe během týdne záskok po fiasku s vystřelováním konfet a jeho neméně palčivým přešlapem byla příprava jídel. Své hosty chtěl napálit tím, že jim podá hotová jídla z krabičky, která jen ohřál v mikrovlnce.

Podívejte se na fiasko s konfetami:

V rozhovoru v pořadu Nový den vítězové objasnili, jak natáčení Prostřeno! probíhalo, co všechno bylo jen pro oči diváků a jak si natáčení užili. Také promluví o tom, jaké to je, když již díky účasti v Prosřeno! nejsou pro své posluchače za mikrofony inkognito.

Podívejte se na Michalův osudový přešlap se steakem:

Vítězi celého týdne se stali moderátor rádia BEAT Petr Vejvoda a moderátorka rádia Signál Klára Šedová. A okamžitě se rozhodli výhru v celé výši 60 tisíc korun předat nadaci a neziskové organizaci Život 90. Klára Šedová vysvětluje: „Jsem šťastná, že jsem se mohla pořadu Prostřeno! zúčastnit a díky tomu představit divákům naše rádio Signál. To, že výhra šla nadaci a neziskové organizaci Život 90, je jen krásným pokračováním našeho kuchařského příběhu.“

A jak si týden užil moderátor rádia BEAT Petr Vejvoda? „Jsem rád, opravdu moc rád, že jsme v téhle podivné době a zrovna v předvánočním čase mohli alespoň trochu udělat radost našim seniorům. Peníze, které jsme s Klárou vyhráli, jdou na dobrou věc a já z toho mám dobrý pocit. My můžeme dělat v podstatě vše, na co si vzpomeneme, někteří senioři tu možnost ale nemají. Celý týden natáčení jsem si moc užil, někomu jsme nadzvedli mandle, jiní se zase od srdce zasmáli, některé z nás to dojalo.“