zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Proměny žen, ze kterých se tají dech. Naděje existuje i pro ty s nevkusem

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 26.10.2021
Nevkus se prý léčit nedá. Tuna tmavého make-upu a bílý krk, dlouhé umělé nehty a místo přirozených řas černé vějíře. Tak vypadá nevkus na ulicích, který vídáme dnes a denně. Tyto proměny ale ukazují, že na každém konci tunelu najdeme světlo. Podívejte se na osvěžující změny mladých žen, které to zpočátku vzaly za špatný konec.

reklama

Extravagance nemusí nutně znamenat nevkus. Šokovat svým zevnějškem okolí je jednoduché, ale vyčnívat z davu, kdy si ostatní řeknou, že vám to sluší, to je mnohem složitější. 

Pro ženy, jež vkusem a citem neoplývají, jsou tu odborníci, kteří dokážou pomoci. Kadeřnici, stylisti a vizážisti umí z druhých vytvořit kompletně nové bytosti. Podívejte se na profesionální proměny z britské reality show O 100 % hezčí.

Proměna z pořadu O 100 % hezčí
Autor: FTV Prima Proměna z pořadu O 100 % hezčí

Svatá trojice nevkusu: platina, falešné opálení a výrazný make-up

Britské ženy mají z nějakého záhadného důvodu pro kombinaci nepřirozeného opálení, platinové blond a výrazného make-upu slabost. Absence oblečení, které by alespoň trochu zakrývalo, je normou. Jak je ale vidět, odborníci z reality show si umí poradit i s takovým nešvarem. Změna z blondýny na brunetu proběhla výborně. Stejně jako jemné líčení a elegantní styl.

Platinová blond svědčí málokomu
Autor: FTV Prima Platinová blond svědčí málokomu

Platinové se držela i druhá žena, jež prošla televizní proměnou. I tady platí pravidlo, že méně je více. Tvrdé černé oční stíny oči naopak zmenšovaly. Vlasy se střihem odlehčily a platina musela ustoupit přirozené blond.

Vypadat výrazně lze i elegantně
Autor: FTV Prima Vypadat výrazně lze i elegantně

Vypadat nepřehlédnutelně můžete i s elegancí

Gotický styl ve stylu Lolity není ani sexy, natož roztomilý. Oranžové vlasy bez tvaru a navíc s odrosty dokážou o nositelce leccos napovědět. Jak je vidět na fotce po proměně, s elegancí nejdál dojdeš. I profesionálové se ale drželi touhy po extravaganci ve výrazném make-upu.

Proměna z blondýny na brunetu
Autor: FTV Prima Proměna z blondýny na brunetu

O 100 % hezčí může být každý

V zábavném pořadu o proměnách se speciální tým laskavých profesionálních stylistů střetává s lidmi, kterým se módní styl strašlivě vymkl z rukou. Ale má to háček, veřejnost hodnotí jejich vzhled na stupnici od 1 do 10 předtím i potom, co se tým pustil do práce. Až s nimi skončí, budou o 100 % hezčí? Sledujte reality show na kanálu Prima SHOW od pondělí do pátku ve 21:10.

Reality show O 100 % hezčí

O 100 % hezčí: Nová realita show s neuvěřitelnými proměnami na Prima SHOW

Nela v reality show Královny butiků

Královny butiků začínají: Šokovaná Nela nesmí nosit kůži a vlnu a neví, co je fashion week

reklama

Související témata: O 100 % hezčí , FTV Prima , O 100 % hezčí , proměny , Prima SHOW

reklama

Přečtěte si také

reklama