Proměny žen, ze kterých se tají dech. Naděje existuje i pro ty s nevkusem

O 100 % hezčí: Upoutávka

Nevkus se prý léčit nedá. Tuna tmavého make-upu a bílý krk, dlouhé umělé nehty a místo přirozených řas černé vějíře. Tak vypadá nevkus na ulicích, který vídáme dnes a denně. Tyto proměny ale ukazují, že na každém konci tunelu najdeme světlo. Podívejte se na osvěžující změny mladých žen, které to zpočátku vzaly za špatný konec.

Extravagance nemusí nutně znamenat nevkus. Šokovat svým zevnějškem okolí je jednoduché, ale vyčnívat z davu, kdy si ostatní řeknou, že vám to sluší, to je mnohem složitější.

Pro ženy, jež vkusem a citem neoplývají, jsou tu odborníci, kteří dokážou pomoci. Kadeřnici, stylisti a vizážisti umí z druhých vytvořit kompletně nové bytosti. Podívejte se na profesionální proměny z britské reality show O 100 % hezčí.

Svatá trojice nevkusu: platina, falešné opálení a výrazný make-up

Britské ženy mají z nějakého záhadného důvodu pro kombinaci nepřirozeného opálení, platinové blond a výrazného make-upu slabost. Absence oblečení, které by alespoň trochu zakrývalo, je normou. Jak je ale vidět, odborníci z reality show si umí poradit i s takovým nešvarem. Změna z blondýny na brunetu proběhla výborně. Stejně jako jemné líčení a elegantní styl.

Platinové se držela i druhá žena, jež prošla televizní proměnou. I tady platí pravidlo, že méně je více. Tvrdé černé oční stíny oči naopak zmenšovaly. Vlasy se střihem odlehčily a platina musela ustoupit přirozené blond.

Vypadat nepřehlédnutelně můžete i s elegancí

Gotický styl ve stylu Lolity není ani sexy, natož roztomilý. Oranžové vlasy bez tvaru a navíc s odrosty dokážou o nositelce leccos napovědět. Jak je vidět na fotce po proměně, s elegancí nejdál dojdeš. I profesionálové se ale drželi touhy po extravaganci ve výrazném make-upu.

O 100 % hezčí může být každý

V zábavném pořadu o proměnách se speciální tým laskavých profesionálních stylistů střetává s lidmi, kterým se módní styl strašlivě vymkl z rukou. Ale má to háček, veřejnost hodnotí jejich vzhled na stupnici od 1 do 10 předtím i potom, co se tým pustil do práce. Až s nimi skončí, budou o 100 % hezčí? Sledujte reality show na kanálu Prima SHOW od pondělí do pátku ve 21:10.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.