Recept na lásku: První setkání turecké dvojice v taxíku je vášnivější, než byste čekali

Nejnovější turecký seriál s hercem Canem Yamanem můžete konečně sledovat i u nás. V Receptu na lásku se nesourodá dvojice neustále náhodně potkává, z toho vznikají nejen vtipné situace, ale časem i velká láska. Seriál můžete sledovat on-line v archivu iPrima.cz už od 1. 2. 2021.

Ezgi zažije už několikátý nešťastný rozchod, kvůli nevěrnému příteli ztratí dokonce bydlení a práci. Je rozhodnutá se svým životem něco udělat a najít štěstí. Ezgi touží po vdavkách a velké rodině. V životě ale narazí na majetného sexy podnikatele, který má do jejího prince na první pohled hodně daleko. Ona věří v lásku, on v rychle zakončené milostné románky s krásnými ženami. I tak si ale tato dvojice má navzájem co nabídnout.

Ačkoliv jejich první „vášnivé“ setkání v taxíku tomu rozhodně nenasvědčuje:

Jak se bude setkání Ezgi vyvíjet dál? A kdy na sebe narazí příště? To můžete sledovat on-line v archivu iPrima.cz již od 1. února, kde naleznete každý všední den jednu novou epizodu seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis v tureckém znění).

Chcete se podívat na další sestřihy z nového tureckého seriálu Recept na lásku? Tady jsou!

On-line premiéra tureckého seriálu Recept na lásku

On-line premiéra seriálu Recept na lásku nabídne postupně všech 43 epizod, z nichž od 1. února bude každý všední den na stránce iPrima.cz nová epizoda ke zhlédnutí zdarma, dostupná pro všechny registrované uživatele. Pro nedočkavé divačky bude připravena i možnost zakoupení dalších dílů seriálu v exkluzivní předpremiéře, a to jak na iPrimě, tak ve stejnojmenné mobilní aplikaci i prostřednictvím HbbTV.

V Receptu na lásku už hraje dvojice, kterou divačky Prima LOVE dobře znají, miláčka žen Can Yamana a půvabnou Özge Gürelovou jste mohli vidět v seriálu Příchuť lásky. Ta je stále on-line ke zhlédnutí na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.