zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Recept na lásku: První setkání turecké dvojice v taxíku je vášnivější, než byste čekali

Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)
Autor: Fox Tv/ archiv FTV Prima Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)
kloidop , Vydáno: 29.01.2021
Nejnovější turecký seriál s hercem Canem Yamanem můžete konečně sledovat i u nás. V Receptu na lásku se nesourodá dvojice neustále náhodně potkává, z toho vznikají nejen vtipné situace, ale časem i velká láska. Seriál můžete sledovat on-line v archivu iPrima.cz už od 1. 2. 2021.

reklama

Ezgi zažije už několikátý nešťastný rozchod, kvůli nevěrnému příteli ztratí dokonce bydlení a práci. Je rozhodnutá se svým životem něco udělat a najít štěstí. Ezgi touží po vdavkách a velké rodině. V životě ale narazí na majetného sexy podnikatele, který má do jejího prince na první pohled hodně daleko. Ona věří v lásku, on v rychle zakončené milostné románky s krásnými ženami. I tak si ale tato dvojice má navzájem co nabídnout.

Ačkoliv jejich první „vášnivé“ setkání v taxíku tomu rozhodně nenasvědčuje:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Recept na lásku (1) - muži vs. ženy

Jak se bude setkání Ezgi vyvíjet dál? A kdy na sebe narazí příště? To můžete sledovat on-line v archivu iPrima.cz již od 1. února, kde naleznete každý všední den jednu novou epizodu seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis v tureckém znění).

Chcete se podívat na další sestřihy z nového tureckého seriálu Recept na lásku? Tady jsou!

Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)
Autor: FTV Prima Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)

On-line premiéra tureckého seriálu Recept na lásku

On-line premiéra seriálu Recept na lásku nabídne postupně všech 43 epizod, z nichž od 1. února bude každý všední den na stránce iPrima.cz nová epizoda ke zhlédnutí zdarma, dostupná pro všechny registrované uživatele. Pro nedočkavé divačky bude připravena i možnost zakoupení dalších dílů seriálu v exkluzivní předpremiéře, a to jak na iPrimě, tak ve stejnojmenné mobilní aplikaci i prostřednictvím HbbTV.

Recept na lásku - tabulka vysílání
Recept na lásku - tabulka vysílání

V Receptu na lásku už hraje dvojice, kterou divačky Prima LOVE dobře znají, miláčka žen Can Yamana a půvabnou Özge Gürelovou jste mohli vidět v seriálu Příchuť lásky. Ta je stále on-line ke zhlédnutí na iPrima.cz.

reklama

Související témata: Recept na lásku , Recept na lásku , Recept na lásku online , turecké seriály online , Can Yaman , Özge Gürel , seriály pro ženy , Bay Yanlis

reklama

Přečtěte si také

reklama