Šéf Pohlreich v šoku: Sex u První večeře by tedy nečekal

První večeře (1) - upoutávka

Kdo by řekl, že obávaného Šéfa ještě něco v restauraci vyvede z míry. Stalo se. Navíc k šoku Zdeňka Pohlreicha došlo při natáčení jeho nového pořadu! Nová seznamovací show První večeře postavila renomovaného šéfkuchaře a pořadem Ano, šéfe! ostříleného Zdeňka Pohlreicha do nové role hostitele. To, co vyslechl během jejího vzniku, jen tak nezapomene!

První večeře, seznamovací reality show podle celosvětově úspěšného britského televizního formátu First Dates bude mít českou premiéru již v pondělí 30. srpna na Primě. „Okem“ kamer v ní budeme sledovat, jestli a jak přeskočí mezi vybranými páry jiskra u první večeře. Do pořadu šli všichni s jediným cílem: Dát šanci novému seznámení. Na konci každého dílu První večeře se účastníci svěří Zdeňkovi Pohlreichovi, jestli mají chuť setkat se ještě jednou.

Podobné články

První večeře a sexuální preference?

„Mou úlohou je, aby se lidé v naší restauraci cítili dobře a atmosféra u stolu byla co nejuvolněnější. Restaurace je místo, kde se lidé seznamují, rozcházejí, dostávají výpovědi. My se o ně musíme vždy perfektně postarat a být naprosto profesionální,“ přibližuje Prima Šéf Pohlreich svojí roli v pořadu První večeře. Zájemce o seznámení pohostí ve své pražské restauraci Divinis a trochu jim tu romantiku okoření svým nezaměnitelným humorem. Dojde ale i na chvíle, kdy i jemu úsměv na tváři ztuhne.

„Myslím, že produkce pořadu vybrala neskutečně pestrou směsici lidí. S otevřenou pusou jsem koukal, když se u stolu začaly probírat sexuální zážitky nebo preference. Za mých mladých let se tyto řeči nevedly,“ směje se šéfkuchař a netají se tím, že sám by odvahu na rande naslepo neměl.

V jednom z dílů se do restaurace Zdeňka Pohlreicha přijde seznamovat i sedmadvacetiletá kosmetička Diana z Prahy. Má jasno: Hledá vážný vztah. Po pár úvodních větách rovnou vytasí na svůj protějšek u stolu představy o pokračování jejich případného dalšího rande: „Nechci žádného impotenta ani stydlína. Mám teď cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu,“ prohlásí Diana, která o sobě dále říká, že je náruživá a má „to“ ráda na veřejnosti.

První večeře jistě bude zajímavou sondou do mezilidských vztahů, zároveň pobaví vtipnými či peprnými situacemi, které u stolu během seznamování párů vzniknou.