zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a šéfcukrář Daniele Combi ukáží, jak se stát Šéfem za pár minut

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 12.10.2021
Oblíbený pořad televize Prima, Šéfem za pár minut, přináší neotřelý pohled na vaření. Když své síly spojí Zdeněk Pohlreich s Danielem Combim, výsledkem může být jedině: Oslnivá kuchyně v každé rodině. Diváci mohou sledovat skvělé tipy na rodinné vaření ze surovin, které stoprocentně mají doma, už v neděli 31. října v 8:55.

reklama

Druhá série oblíbeného pořadu se zaměřuje na přípravu jednoduchých a tradičních pokrmů, které každý zvládne stejně dobře jako pověstný Šéf Pohlreich!

Těšte se na osm dílů špičkové kulinařiny v domácích podmínkách. Všechny budou velmi pestré a nabídnou divákům různé varianty pokrmů. Zdeněk Pohlreich začne takzvaným startérem, tedy polévkou či něčím „do ruky“. Poté uvaří plnohodnotný hlavní chod a závěrem připraví pokrm ve stylu light kuchyně pro ty, kteří ještě nemají dost, ale zároveň se nechtějí přejídat. 

Šéfem za pár minut se Zdeňkem Pohlreichem a šéfcukrářem Danielem Combi.
Autor: FTV Prima Šéfem za pár minut se Zdeňkem Pohlreichem a šéfcukrářem Danielem Combi.

 

Odborník na sladké Daniele Combi

Ani v této sérii nebude chybět odborník na sladké. Tentokrát si Zdeněk pozve svého italského přítele a šéfcukráře Café Imperial Daniela, který divákům dopřeje trochu slunné Itálie a připraví své oblíbené dezerty. Daniele Combi má zlaté ruce a přivezl do Česka krásu italských patisérií. Zaslouží si, aby o něm bylo slyšet víc, protože je velmi talentovaný a výjimečný. 

Šéfem za pár minut se Zdeňkem Pohlreichem.
Autor: FTV Prima Šéfem za pár minut se Zdeňkem Pohlreichem.

Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima, vysvětluje: „Vaření Zdeňka Pohlreicha diváci televize Prima milují. Stejně jako jeho břitký humor, a proto věříme, že další řadu oblíbeného pořadu Šéfem za pár minut diváci ocení. Stejně jako rozšíření pořadu o část light pokrmu a cukrářské okénko, kterého se skvěle zhostil Daniele Combi.“ 

Recepty ze 2. dílu pořadu Šéfem za pár minut.

Šéfem za pár minut: S recepty na burger s uzeným kolenem, coleslaw a malinové tartaletky

„Daniele Combi je velice talentovaný a zkušený šéfcukrář. Jeho lidské i profesní kvality jsou nesporné a myslím, že společně dostaneme úroveň cukrařiny o několik levelů výše. Dívejte se na pořad Šéfem za pár minut a přiučte se něco od profíka, kterému je pečení vlastní. A navíc díky němu zjistíte, že pokud se pečení stane láskou a radostí, je to vlastně jednoduchá diciplína. Ovšem já mu ji rád přenechám,“ vysvětluje Zdeněk Pohlreich nový koncept pořadu, který bude bavit nejen milovníky vysoké gastronomie, ale také ty, kteří musí denně nasytit rodinu. S ohledem na rozpočet rodiny, ale s pevně nasazenou laťkou kvality. 

Šéfem za pár minut se Zdeňkem Pohlreichem.
Autor: FTV Prima Šéfem za pár minut se Zdeňkem Pohlreichem.

Daniele Combi dodává: „V pořadu můžete očekávat italské dezerty, představím jich osm, vybral jsem je z různých apeninských regionů. Základem jsou některé unikátní italské suroviny, například pistácie, citrony, pomeranče. Zároveň jsem se snažil ukázat cukrářské techniky, které zvládnou i amatérští cukráři, pokud vědí, co a jak. Pozoruji v posledních letech trend, že lidé, kteří se o cukrařinu zajímají, se chtějí více a více učit, posouvat a zdokonalovat se. Vše se natáčelo v domácím prostředí a na běžných spotřebičích, aby si každý mohl recept připravit doma.“ 

Recepty na kuře na hořčičném semínku a čokobábovku

Šéfem za pár minut. S recepty na kuře s hořčičným semínkem a čokobábovku

Ve všech dílech si diváci snadno ověří, že při domácím vaření nemusí jít o dřinu, ale že to může být opravdu radost. Navíc umění, které bude chváleno celou rodinou. V neposlední řadě i peněženkou. Protože když se na přípravu jídel a fungování kuchyně podívají jako šéf, zbytky na vyhození zkrátka nebudou. Navíc – jídlo okořeněné spoustou humoru chutná nejlíp. 

Šéfem za pár minut startuje v neděli 31. října v 8:55 na Primě.

reklama

Související témata: Šéfem za pár minut , Daniel Combi , šéf Zdeněk Pohlreich , recepty , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama