Seriály a filmy

3. března 2021 06:27

Semetriky, jaké Slunečná nezažila. Na statku to vypadá jako ve válce

U Kratinových se nadobro usadila matka Jany i matka Leoše. A na statku to začíná vypadat jako ve válečné zóně. Podívejte se už teď na to, jak budou Jana s Leošem přítomností svých maminek trpět. Další epizodu seriálu Slunečná pak sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

V rodině Vackových se chystají křtiny malého Vašíka. Julča ani Martin o křtiny moc nestáli, přemluvil je ale Zdeněk Vacek, který by byl rád, aby se u podobné rodinné události rodina, tedy Lída s Frantou, opět stmelila. Vidí, jak se jeho syn trápí, a ač Lídu dlouho nemohl vystát, bylo by nyní nejlepší, kdyby se Franta k Lídě vrátil. Povede se díky křtinám sblížit ublíženého Frantu s Lídou, nebo už jejich manželství ztratilo veškerou naději?

Sledujte upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

John Linhart je stále nezvěstný. Hana ale díky svým kartám ví, že je John na živu, nestresuje se proto tolik jako Denisa s Jankem. Okolnosti jeho zmizení jsou navíc stále záhadnější. Navíc se stále nikdo neozval ohledně výkupného… Pátrání uvízlo ve slepé uličce a v bulváru se objevuje stále víc a víc článků o Johnově zmizení.

Denisa si začíná všímat, že ji někdo sleduje. Hana s Jankem jí proto pořídí ochranu, to ale Denisu stále neuklidňuje. Celá situace vygraduje, když ji na cestě s Jankem na statek začne pronásledovat cizí vozidlo. Kdo a za jakým účelem Denisu sleduje?

Ve Slunečné začíná ostrý politický boj. Slanina starší se pouští do boje proti Frantovi Vackovi. Nikdo nechápe, kde se vlastně jeho nápad kandidovat proti Frantovi vzal. Slanina senior ale nic netají – s kampaní mu pomáhají Pražáci. A Týně a všem ve Slunečné začíná svítat, odkud vítr vane a že reálně začíná hrozit vznik solární elektrárny.

U Kratinových se nadobro usadily dvě děsivé tchyně a kdo uteče, ten vyhraje. Že by přítomnost obou maminek dokázala Janu s Leošem opět sblížit? A dost možná by se tak mohl opět sblížit i Franta s Leošem…

Podívejte se na výstup dvou semetrik a posuďte sami:

Vilda se stává výkonným ředitelem reprodukční kliniky na Slunečné. Týna je za to samozřejmě ráda, má konečně pocit, že s ní bude Janek trávit víc času. I Janek Vildovu nabídku přivítal.

Nový šéf sanatoria se ale nezdá, na své podřízené má vysoké nároky, a to tak, že se budou všichni divit. V honbě za schopnou asistentkou nicméně Vilda učiní zásadní chybu. Jakou?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v 85. epizodě seriálu Slunečná!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.