Sestřičky v šoku: Lukáš vstane z mrtvých a usvědčí svého vraha!

Lukáš v seriálu Sestřičky ožije! Ukázalo se, že jeho smrt byla promyšleným plánem, jak usvědčit člověka, který se ho několikrát pokusil zabít, a skutečného vraha Havleny. Jak se bude tvářit, až ho Lukáš překvapí svým příchodem k výslechu? A jak zareagují ostatní na jeho zmrtvýchvstání? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Smrt Lukáše Hartmana ze seriálu Sestřičky nebyla vražda. Ač se o to bývalý policejní ředitel se svým komplicem pokoušeli, jeho smrt byla nafingovaná a posloužila k jejich dopadení. O záměru Rasputina a Lukáše sehrát tohle divadlo ale skoro nikdo nevěděl. Jeho zázračné ožití tak nešokuje pouze pachatele, ale celý rubavský urgent.

Lukáš usvědčí skutečného vraha

Plán majora Špalka, Rasputina a Lukáše dokonale vyšel. Bývalého policejního ředitele Šimáčka dopadli přímo při předávání finanční odměny jeho kumpánovi. Ten se mu chlubil, že mu to vyšlo díky otrávenému jídlu a neváhal popsat i průběh Lukášova boje o život. Přestože je oba chytli, chyběly vyšetřovatelům potřebné důkazy nebo svědectví. A právě v ten moment vstoupí na scénu Lukáš!

„Dobrý den,“ pozdraví a opře se o zeď výslechové místnosti. Major Špalek si Šimáčkovu reakci na příchod oživlého Lukáše s pobavením natáčí. Jemu ale do smíchu moc není. Strne, vyvalí oči a vzmůže se jen na: „To není možný!“ Když se Lukáše major zeptá, zda poznává jednoho ze dvou pachatelů, kteří u něho v bytě zavraždili Havlenu, jen to potvrdí. „Měli kukly, ale po hlase ho poznávám. A taky poznávám tyhle hodinky,“ ukáže na ruku Šimáčka. „Jeden z nich je měl na ruce,“ jako by mu Lukáš uštědřil poslední pomyslnou ránu.

Exředitel policie se sice brání tím, že se jedná o tvrzení proti tvrzení, ale jeho spolupachatel se k němu otočil zády a vše přiznal. Past sklapla. Šimáček je usvědčen. Lukáš si ještě neodpustí poznámku: „Tohle babičku potěší, že?“ „Velice,“ usmívá se spokojeně major Špalek. „Ona totiž tohohle šmejda neměla nikdy moc ráda. A navíc, měla totiž vždycky moc dobrej policajtskej čuch.“

V Rubavě nebudou věřit vlastním očím

Z Lukášova nečekaného zmrtvýchvstání nebude šokovaný jen Šimáček. Zatímco si Prokop s Míšou a Šárkou pokládají otázku, proč ještě nedorazil policejní patolog, objeví se místo něho na urgentu sám Lukáš. Podívejte se, jaká bude jejich reakce.

A co na to řekne Saša, která neměla o jejich plánu nejmenší tušení a ještě smutnou zprávu volala Lukášově babičce? Bude mít tato událost zásadní vliv na pokračování jejich vztahu?

Předposlední díl seriálu Sestřičky sledujte v pondělí od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.