zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sexy herec Can Yaman se vrací exkluzivně na iPrima.cz s novým seriálem Bay Yanlis – Recept na lásku

kloidop , Vydáno: 25.01.2021
Zamilovaný únor na iPrima.cz přinese exkluzivní on-line premiéru tureckého hitu Bay Yanlis – Recept na lásku s populárním Canem Yamanem. Toho Češky znají z televizního hitu Zasněná láska. Can Yaman nedávno dotočil tento seriál a vy si ho můžete pustit online už od 1. února na iPrima.cz.

reklama

Již od 1. února nabídne iPrima v exkluzivní premiéře turecký seriálový hit Bay Yanlis pod českým názvem Recept na lásku. Každý všední den tak divačky na stránce pořadu najdou jednu novou epizodu tohoto celosvětového hitu ke zhlédnutí zdarma. Pro nedočkavé budou další díly seriálu, kde se v hlavní roli opět představí slavný turecký herec Can Yaman, dostupné v placené předpremiéře.

Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)
Autor: Fox Tv/ archiv FTV Prima Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)

Recept na lásku

Recept na lásku je turecký romantický seriál, který navazuje na úspěchy Zasněné lásky a Příchutě lásky. Stejně jako v obou jmenovaných seriálech i v novince ztvárnil hlavní roli opět Can Yaman, kterého si v průběhu posledních šesti let zamilovaly miliony divaček po celém světě. Po jeho boku se pak objeví Özge Gürelová, se kterou tvořil pár už v Příchuti lásky. On-line premiéra seriálu nabídne postupně všech 43 epizod, z nichž od 1. února bude každý všední den na stránce iPrima.cz nová epizoda ke zhlédnutí zdarma, dostupná pro všechny registrované uživatele. Pro nedočkavé divačky bude připravena i možnost zakoupení dalších dílů seriálu v exkluzivní předpremiéře, a to jak na iPrimě, tak ve stejnojmenné mobilní aplikaci i prostřednictvím HbbTV.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Recept na lásku (1) - Taxi

Seriálová novinka přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá.

On-line archiv iPrima.cz 

V uplynulém roce zaznamenaly videoslužby na iPrima.cz rozkvět. iPrima měla rekordní návštěvnost, v průměru ji navštívily téměř 4 miliony reálných uživatelů, v prosinci to bylo dokonce 4 556 968 reálných uživatelů. Průměrně bylo na iPrima 46 323 820 video views za měsíc. Kromě Slunečné si lidé oblíbili tureckou telenovelu Zasněná láska, seriál Modrý kód,

Recept na lásku - tabulka vysílání
Recept na lásku - tabulka vysílání

Prostřeno! a pořad Ano, šéfe!. V iPrima Videopůjčovně byly nejoblíbenějšími předpremiéry Slunečné, Sestřiček a Modrého kódu. Nejpůjčovanějším filmem byli Vlastníci, dále to byly dokument V síti a filmy Ženy v běhu, Přes prsty a Ženská na vrcholu.

Zdroj: NetMonitor – SPIR – Gemius, ATO – Nielsen Admosphere, PEM D, interní data, 2020

reklama

Související témata: Recept na lásku , Can Yaman , turecké seriály online , Recept na lásku , Bay Yanlis , Bay Yanlis česky , dabing , Bay Yanlis online , iprima.cz

reklama

Přečtěte si také

reklama