Seriály a filmy

27. května 2021 20:20

Sledujte exkluzivně dřív než v TV: Jakub to chce vše skončit na statku Slunečná

Slunečná (110) - upoutávka

Že na tom Jakub není zdravotně dobře, to diváci seriálu Slunečná vědí už dost dlouho. Nyní se ale jeho situace stává nesnesitelnou. Opravdu se odhodlá k zásadnímu kroku? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z úterní epizody seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat dřív než v televizi – v on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

V poslední době se Jakub hodně sblížil s Jankem Linhartem, jakkoliv na něj zpočátku Janek mírně žárlil. Právě proto, že nejsou blízcí přátelé, s ním Jakub může mluvit upřímně. Toho si Janek samozřejmě váží, na druhou stranu ho ale tíží, že nesmí říct pravdu své milované Týně.

Blíží se Jakubovy narozeniny. Týna a všichni ze statku chtějí oslavenci přichystat párty, na kterou nezapomene. Jenže Jakubův zdravotní stav se rapidně horší a bolesti začínají být nesnesitelné. On sám i Janek dobře vědí, že Jakub se musí k činu odhodlat dřív, než bude svou nemocí zcela paralyzován. Že by právě na tento moment došlo?

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

110. epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy ji můžete od 20:15 sledovat na Primě:

Sdílejte článek