Seriály a filmy

27. května 2021 20:20

Sledujte exkluzivně dřív než v TV: Jakub to chce vše skončit na statku Slunečná

Že na tom Jakub není zdravotně dobře, to diváci seriálu Slunečná vědí už dost dlouho. Nyní se ale jeho situace stává nesnesitelnou. Opravdu se odhodlá k zásadnímu kroku? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z úterní epizody seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat dřív než v televizi – v on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

V poslední době se Jakub hodně sblížil s Jankem Linhartem, jakkoliv na něj zpočátku Janek mírně žárlil. Právě proto, že nejsou blízcí přátelé, s ním Jakub může mluvit upřímně. Toho si Janek samozřejmě váží, na druhou stranu ho ale tíží, že nesmí říct pravdu své milované Týně.

Blíží se Jakubovy narozeniny. Týna a všichni ze statku chtějí oslavenci přichystat párty, na kterou nezapomene. Jenže Jakubův zdravotní stav se rapidně horší a bolesti začínají být nesnesitelné. On sám i Janek dobře vědí, že Jakub se musí k činu odhodlat dřív, než bude svou nemocí zcela paralyzován. Že by právě na tento moment došlo?

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

110. epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy ji můžete od 20:15 sledovat na Primě:

Sdílejte článek