Seriály a filmy

11. února 2022 05:52

Štěpán Benoni alias Emil si vyjasňuje pravidla s duchem. Kdo koho a kdy vidí?

Duch mafiána Darka Besarabiče (Predrag Bjelac) je duchem s omezeným polem působnosti. Přestože je nehmotný, nemůže se v normálním světě smrtelníků pohybovat svobodně. Potřebuje k tomu Emila (Štěpán Benoni). Lehce nemotorného poldu. Podívejte se v exkluzivní ukázce z nejnovějšího dílu sobotní krimi, jak si tihle dva vyjasňují svoje fungování.

Psychiatři by se na věc dívali asi poněkud jinak, ale například podle snáře situace, kdy ve snu promlouváte s duchem, naznačuje, že by váš život mohly obohatit zisky. Věřte nevěřte, zní to jako pozitivní zpráva. Jenže mladému vyšetřovateli se rozpravy s duchem jen nezdají. Jsou skutečné, což jak Emila, tak i samotného ducha zavražděného mafiána Darka začíná dost zneklidňovat.

Vypadá to, že Darkův duch nepřestane strašit, dokud s Emilovou pomocí nerozkryje, kdo ho zabil.

Svou přítomností a neodbytností znát jméno vraha mladému a zatím v terénu dost neohrabaně jednajícímu policistovi značně ztrpčuje život. Jen se podívejte v další exkluzivní ukázce, jak se s duchem v patách pracuje. Zvlášť když v týmu nemáte úplně pevnou pozici.

Duch pomalu začíná zjišťovat, že bez Emila se nedostane tam, kam by chtěl. A on zrovna tolik potřebuje vypátrat, kdo stojí za jeho smrtí! Připomeňme, že Darko Besarabič utekl z Jugoslávie před válkou, které se aktivně účastnil. V Praze zdomácněl poměrně rychle, během tří let se stal hlavou organizované skupiny. Působil v mnoha odvětvích šedé ekonomiky, nakonec se rozhodl pro obchod se zbraněmi a ten se mu stal osudným.

Vlastně stejně jako Emilovi. Ten pacuje v elitní jednotce v sekci organizovaného zločinu Národní centrály proti organizovanému zločinu, ale spíš v kanceláři jako analytik. Nevyniká ve fyzických akcích, zkoušky ze střelby dělává na spodní hranici a s kondičkou je na tom obdobně. Zkrátka žádné terno pro na výkon zaměřené kolegy na to, aby s ním chtěli vytvořit dvojici.

Co dalšího spolu prožijí herci Predrag Bjelac a Štěpán Benoni jako duch a jeho polda? Dívejte se v předpremiéře on-line nebo v sobotu ve 20:15 na Primě na pokračování komediálního krimiseriálu Duch. V seriálu vznikajícím pod taktovkou režiséra Petra Bebjaka dále hrají Petr a Pavel Baťkovi, Petr Vaněk, Pavel Nečas, herečka makedonského původu Verica Nedeska a další.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.