Seriály a filmy

11. února 2022 05:52

Štěpán Benoni alias Emil si vyjasňuje pravidla s duchem. Kdo koho a kdy vidí?

Duch (2) - Kdo koho vidí a kdy?

Duch mafiána Darka Besarabiče (Predrag Bjelac) je duchem s omezeným polem působnosti. Přestože je nehmotný, nemůže se v normálním světě smrtelníků pohybovat svobodně. Potřebuje k tomu Emila (Štěpán Benoni). Lehce nemotorného poldu. Podívejte se v exkluzivní ukázce z nejnovějšího dílu sobotní krimi, jak si tihle dva vyjasňují svoje fungování.

Psychiatři by se na věc dívali asi poněkud jinak, ale například podle snáře situace, kdy ve snu promlouváte s duchem, naznačuje, že by váš život mohly obohatit zisky. Věřte nevěřte, zní to jako pozitivní zpráva. Jenže mladému vyšetřovateli se rozpravy s duchem jen nezdají. Jsou skutečné, což jak Emila, tak i samotného ducha zavražděného mafiána Darka začíná dost zneklidňovat.

Vypadá to, že Darkův duch nepřestane strašit, dokud s Emilovou pomocí nerozkryje, kdo ho zabil.

Svou přítomností a neodbytností znát jméno vraha mladému a zatím v terénu dost neohrabaně jednajícímu policistovi značně ztrpčuje život. Jen se podívejte v další exkluzivní ukázce, jak se s duchem v patách pracuje. Zvlášť když v týmu nemáte úplně pevnou pozici.

Duch pomalu začíná zjišťovat, že bez Emila se nedostane tam, kam by chtěl. A on zrovna tolik potřebuje vypátrat, kdo stojí za jeho smrtí! Připomeňme, že Darko Besarabič utekl z Jugoslávie před válkou, které se aktivně účastnil. V Praze zdomácněl poměrně rychle, během tří let se stal hlavou organizované skupiny. Působil v mnoha odvětvích šedé ekonomiky, nakonec se rozhodl pro obchod se zbraněmi a ten se mu stal osudným.

Vlastně stejně jako Emilovi. Ten pacuje v elitní jednotce v sekci organizovaného zločinu Národní centrály proti organizovanému zločinu, ale spíš v kanceláři jako analytik. Nevyniká ve fyzických akcích, zkoušky ze střelby dělává na spodní hranici a s kondičkou je na tom obdobně. Zkrátka žádné terno pro na výkon zaměřené kolegy na to, aby s ním chtěli vytvořit dvojici.

Co dalšího spolu prožijí herci Predrag Bjelac a Štěpán Benoni jako duch a jeho polda? Dívejte se v předpremiéře on-line nebo v sobotu ve 20:15 na Primě na pokračování komediálního krimiseriálu Duch. V seriálu vznikajícím pod taktovkou režiséra Petra Bebjaka dále hrají Petr a Pavel Baťkovi, Petr Vaněk, Pavel Nečas, herečka makedonského původu Verica Nedeska a další.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.