Predrag Bjelac a Štěpán Benoni jako duch a jeho médium: Jak se točí s postavou, která není vidět?

Predrag Bjelac a Štěpán Benoni o rolích v novém seriálu Duch

Herci Predrag Bjelac a Štěpán Benoni se tentokrát představí jako dost nezvyklí parťáci. Dohromady je spojil nový komediální seriál Duch. O čem krimi novinka slibující kombinaci napětí a humoru bude, a co představitelé dvou hlavních hrdinů prozradili na své postavy i o zákulisí natáčení?

Darko Besarabič (Predrag Bielac) byl dlouho neohroženým, pak ho ale sejmou během velkého policejního zátahu na překupníky zbraní z Balkánu. Z mafiána se tak stane duch. Duch, který nedosáhne klidu, dokud nezjistí, kdo stojí za jeho vraždou. „Překvapivě zase hraju mafiána,“ uvádí svojí novou postavu herec Predrag Bjelac a žertuje o postavách zločinců, které mu tolik sluší. „Vloni mě v různých postavách zabili pětkrát.“

K rozřešení záhady má duchovi Darka pomoci policejní vyšetřovatel Emil Svoboda v podání Štěpána Benoniho. „Emil je nemotornej, nešikovnej, asociální, většinou pracuje jako analytik za počítačem. Život se mu ale zásadně změní tím, že se v podstatě náhodou dostane do akce. A ta akce se ne úplně vydaří,“ přibližuje Štěpán Benoni svého hrdinu, jehož smůla spočívá kromě roztržitosti také v tom, že jako jediný vnímá přítomnost svérázného ducha. Jak uvidíte, neodbytností znát jméno svého vraha, Emilovi značně ztrpčuje život. Na druhou stranu mu ho ale i několikrát zachrání. Ve světě zločinu je přece doma jako ryba ve vodě.

Zákulisí natáčení seriálu Duch

Jak se vlastně natáčí s postavou, která není vidět? „Predragovi se to hraje snadno, ale já jsem to měl těžší. Většinu scén jsem točil bez něj, což znamená, že vedu dialog s někým, kdo tam není. Předstírám. A on si pak přišel nakonec, stoupnul si tam, odříkal to a měl to hotový,“ popsal natáčení s duchem v Novém dni na CNN Prima NEWS Štěpán Benoni.

Scházející odvahu dodá Emilovi Radka (Marta Dancingerová), která mu po první akci stane také po boku. „Je to schopná, ambiciózní žena, která má ráda přesnost, disciplínu. Nikdy svoje ženství nepoužívala jako zbraň a ani by jí to nešlo. Celý život na sobě pracovala, aby byla mnohem lepší než muži. Jenom tak totiž mohla uspět v profesi, kterou si vybrala. Je i celkem ironická, což je mi blízké, v tom si rozumíme,“ řekla o své seriálové roli herečka Marta Dancingerová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 6. 2024

Berani, možná budete muset dnes přitvrdit. Neodepisujte někoho automaticky kvůli činu, který považujete za urážlivý. Dovolte ostatním mít svůj názor a respektujte jejich právo jej otevřeně vyjádřit. Zachovejte si otevřenou mysl a nesuďte. Zachovejte si diplomatický přístup a nechte si své kritické myšlenky pro sebe. Nemyslete si o druhých méně, abyste se sami cítili lépe.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.