Seriály a filmy

8. listopadu 2021 06:05

Tereza Kostková je tři roky vdanou paní. Jak jí to v manželství klape?

Hvězdy nad hlavou (11) - upoutávka

Když se herečka dala dohromady s o rok mladším slovenským divadelním režisérem Jakubem Nvotou, jejich lásce nikdo moc šancí nedával. O to víc překvapilo, když se před třemi lety vzali. Tereza nyní přiznala, že jejich manželství prošlo první zatěžkávací zkouškou. Terezku Kostkovou teď můžete sledovat v seriálu Hvězdy nad hlavou.

Dřív byli oba natolik pracovně zaneprázdnění, že se doma potkávali častokrát až pozdě večer. Pandemie koronaviru ale všechno změnila. Stejně jako ostatní umělci i oni přišli o řadu zakázek a najednou spolu mohli trávit čas čtyřiadvacet hodin denně. A to jejich vztah důkladně prověřilo.

Tereze Kostkové to doma ladí

„S velkým potěšením musím říct, že nás to nezaskočilo. Naopak! Já, Kuba i syn Tonda jsme rodinné typy, a asi i proto spolu jsme,“ svěřila se Tereza v rozhovoru pro Novinky.cz. Má to tak prý nastavené už od dětství. „I v dospívání jsem byla ráda doma, moc jsem nikam nejezdila, ani na tábory, jen na ty herecké. Ty mě vytáhly z domova spolehlivě. Ale jinak jsem ráda v úzkém kruhu rodiny. Neznám, že by mi někdo z nich lezl na nervy a já si potřebovala odpočinout. Mně ani v pubertě nelezli na nervy rodiče. I když působím extrovertně, řekla bych, že jsem v mnoha ohledech dost introvertní. Chápu, že je to i tím, že nejsme v malé garsonce. Kdybychom byli v jedné místnosti, kde bychom se střídali u počítače a pořád se viděli a slyšeli, a ještě třeba měli nějaké nevyřešené bubáky, bylo by to asi horší,“ dodala herečka, která nedávno prodělala covid a musela být v izolaci a zrušit své plány.

Pokud by prý u nich doma něco neladilo, už by se to prý dávno projevilo. „Na druhou stranu, když už problém je, není nic lepšího, než když je mu člověk plně vystaven. Kdyby se nám to stalo, asi bych to řešit uměla. Radši říct méně příjemné než pro pohodu naoko něco nechat zapouzdřit. Prošla jsem si tolika věcmi, že by mi nedělalo potíž říct: „Hele, lezeme si na nervy, co se děje? Je to jen nějakou vnější okolností, nebo máme problém? Jaký?“ Šla bych s tím ven. A v tom jsme s Kubou stejní. Není nad to si věci říct a pojmenovat. Házet to pod koberec je nesmysl,“ míní Tereza Kostková.

Jak to bylo s prvním manželstvím hvězdy z Hvězd nad hlavou

Zatímco v prvním manželství s divadelním režisérem Petrem Kracíkem, s kterým má syna Antonína, jí to příliš neklapalo, nyní je šťastná a září štěstím. „V srpnu to byly tři roky, co jsme se s Jakubem vzali. Měli jsme malou svatbu, přáli jsme si to tak. Chtěli jsme vnímat ten den, vnímat sebe. A říct si to po svém. Bylo to na louce, v přírodě, obyčejné, naše,“ prozradila herečka, kterou nyní můžeme vídat každé pondělí v seriálu FTV Prima Hvězdy nad hlavou, kde ztvárňuje venkovskou veterinářku. Hrát se zvířaty jí prý nečiní žádný problém. „Každý kůň, kráva nebo koza jsou jiní, mají různé vlastnosti. Proto jsem si od jejich chovatelů vždycky dopředu nechala vysvětlit, co mají rádi a co jim vadí. Přišla jsem ke koni, objala ho a řekla mu: „Hele, budeme teď spolu točit, ale neboj, já bude jen takhle u kopýtka a nic ti neudělám.“ Když jsme dotočili, pěkně jsem mu poděkovala. Vím, že je to možná legrační, ale jsem zvyklá na zvířata mluvit,“ uzavřela Tereza Kostková.

Terezku Kostkovou sledujte vždy v pondělí ve 20:15 na Primě v seriálu Hvězdy nad hlavou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.