Seriály a filmy

5. října 2021 05:59

Týnu a Janka zaskočí zpráva z gynekologie. Budou se muset vyrovnat s novou situací

Slunečná (129) - Překvapení na gynekologii

Týna je těhotná, má ale pocit, že něco není v pořádku. Svou intuicí k tomu dojde i Běta, a Janek proto začne žhavit dráty a Týně ihned smluví vyšetření u svého přítele na gynekologii. A ten pro ně bude mít hodně zajímavé zprávy…

Týna se stresuje. Sice ji uklidnilo zjištění, že je Sylva na její straně, ale bojí se o své miminko. Je toho na ni zkrátka moc. Proto Janek neváhá a Týnu objedná ke svému kamarádovi gynekologovi na kontrolu. Ten pro ně bude mít překvapivou zprávu…

Největší zmetek ze seriálu Slunečná?

Moc je toho i na Hanu. Smiřuje se s tím, jak ji i Johna „vypekla“ jejich dcera Anna. Jakkoliv Johna Annin přístup štve, musí uznat jedno – Anna je prostě dobrá a má zkrátka dobré geny. Hana stále v hloubi duše věří, že věc není taková, jak se zdá. Ale fakta jsou neúprosná.

U Vackových panuje spokojenost, Lída je ráda, jak se jí zadařilo v místních volbách. Co ji ale trápí, to je vztah Štěpána s Karolínou. Zdá se jí totiž, že by Karolína mohla Štěpána stáhnout na scestí. Štěpán si ale stojí za svým. Nebyla by to ale Lída, aby se nezačala osobně angažovat.

Jenže Lída toho bude muset řešit ještě mnohem víc. S novinkou totiž přichází její sestra – je třeba se postarat o maminku. To ale Lída kategoricky odmítá! Vztah s matkou Boženou, řečenou Bónou, má totiž pošramocený už od dětství. Nyní to ale vypadá, že si matku bude muset vzít k sobě. Dokáže se Lída zakousnout?

Sylvě se výborně daří vyvolat dojem, že se spolčila s Romanem. Na statku ji všichni, kdo neznají skutečnou pravdu, nenávidí. Nahraje tomu i návštěva Romana na statku, který se už chystá na to, jak celý statek předělá.

Sledujte upoutávku úterní epizody:

Janek si ale při jedné z návštěv Romana na statku všimne jeho nepříliš vybraného chování vůči Anně. Napadne ho, zda Roman Annu nevydírá prostřednictvím malého Filípka. Se svou obavou se svěří Johnovi a Haně, kteří se rozhodnou záležitosti přijít na kloub. Kdo je oběť a kdo je mozek celé operace?

Martin se zhlédl ve své nové práci, což přidělává vrásky Julče, která byla přesvědčena o tom, že se bude chtít vrátit ke své veterinární praxi. Mladý Ivan Rokyta se navíc projevuje jako opravdu neschopný veterinář. Jak si Julie s problémy poradí?

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.