Seriály a filmy

8. října 2021 05:00

Aneta Gretzová

V Prostřeno! soutěží muzikálová kolegyně Václava Vydry. Dokáže uvařit stejně dobře jako zazpívat?

Prostřeno! XXIV (38) - Krásně zpívá

Anička si v Prostřeno! podmaní ostatní svým dokonalým hlasem. S jejím vařením už to ale taková hitparáda nebude...

Na závěr týdne se soutěžící vydají poprvé mimo Prahu a navštíví Aniččin rodný dům v Rakovníku. Hosté si tam prohlédnou dětský pokoj hostitelky, ze kterého zjistí spoustu indicií o její nadějné dráze zpěvačky. V uměleckém prostředí se Anička pohybuje odmala, a i když je ještě stále na konzervatoři, profesní úspěchy ji nemíjejí.

Podívejte se, jak Anička zazpívá hostům s kapelou:

Jedním z takových úspěchů je i účinkování v muzikálu Rebelové po boku Václava Vydry. Anička na rovinu přiznává, že „božský hlas“ jejího kolegy v ní ale vyvolává nepříjemné obavy. „Doufám, že mě v průběhu celého týdne svými vtipnými poznámkami moc neztrapnil.“

Podívejte se na dojemný závěr pátečního večera:

Na zábavu v podobě živého koncertu se hosté těšili už od Aniččiny středeční improvizace u Petra. Podaří se jí tak vyžehlit přešlap se servírováním vysušených steaků?

Je vidět, že tahle parta si v průběhu týdne opravdu sedla. Anička se nebude chtít loučit nadobro, a tak se poptá, s kým může po skončení Prostřeno! zajít na drink. A když už není koho se zeptat, kde se bude vařit zítra, i na slzy dojde. To tedy v Prostřeno! ještě nebylo! Dívejte se v pátek v 17:50 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.