Seriály a filmy

10. února 2022 05:55

Václav Noid Bárta rozšiřuje rodinu i dům. Budou se pokoušet o chlapečka?

Václav Noid Bárta se připravuje na miminko

Václav Noid Bárta, jak už víte, čeká další přírůstek do rodiny. Opět to bude holčička a jelikož už bude mít doma celkem čtyři, chce to pořádný barák. U Bártů se tedy schyluje k velkým změnám. Přibude do rodiny ještě chlapeček?

Zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta zanedlouho přivítá nového člena rodiny. S přítelkyní Eliškou čekají dceru Aničku a přípravy pojali ve velkém stylu. „Přípravy jsou takové, že zjišťuji nějaké biografické záležitosti ohledně zastavěnosti pozemku, protože budu muset přistavět kus baráku. Už budu mít doma vlastně čtyři holky, takže každá holčička potřebuje určitě pokojíček a potřebuje určitě svoji maskérnu nebo co holky používají. Takže budu muset postavit spousty nových místností,“ přiznal se smíchem Václav.

Bude chlapeček?

Čtyři holčičky jsou na jednoho chlapa přece jenom hodně velká přesila. Budou chtít aspoň trochu vyrovnat pohlaví a pokusí se o chlapečka? „Kamarád mi teď vypočítal, že když budu chtít chlapečka, tak ho mám začít vyrábět za pět let a tři měsíce. Tak uvidíme. Záleží na tom, jak se mi podaří postavit velký barák, podle toho ještě naplánujeme chlapečka,“ objasnil plány zpěvák.

V tom, kdo ho odhalí, má jasno

Na Noida se momentálně můžete těšit v zábavné show Inkognito, kde vystoupí jako VIP host. V tom, kdo jeho jméno uhodne, má jasno. „Stoprocentně Ondřej Brzobohatý, protože spolu máme deset nebo jedenáct let šatnu v Hudebním divadle v Karlíně a známe se velice dobře,“ prozradil svůj tip Noid a dodal, jaké má štěstí, že právě on může dělat své vysněné povolání. „Já už jsem od čtyř let chtěl být zpěvák a pak asi od deseti jedenácti let jsem chtěl být skladatel, takže se mi oboje podařilo a mám z toho velkou radost.“ Jestli v pořadu Inkognito Ondřej nebo někdo jiný Václava Noida Bártu uhádne, se dozvíte ve čtvrtek ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.