zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vladimír Polívka a Denisa Nesvačilová. Noví Hanzlík s Kolářovou?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 20.11.2021
Exkluzivní ukázka z jednoho z nejoblíbenějších krimi seriálů současnosti napoví, že Denisa Nesvačilová má k Vladimírovi Polívkovi hodně blízko. Podívejte se, jak to mezi nimi jiskřilo.

reklama

Další kriminální případ přinutí Juniora (Vladimíra Polívku), aby se infiltroval mezi semknutou partu členů motorkářského klubu. Právě tam ji potká. Neodolatelnou a živelnou zrzku Kristýnu (Denisa Nesvačilová). Jak se zdá, filmaři si tuto hereckou dvojici oblíbili. 

Jako Kolářová s Hanzlíkem

Připomeňme, že Denisa Nesvačilová s Vladimírem Polívkou se před časem setkali na place během natáčení seriálu Slunečná coby nevlastní sestra Týny Popelkové Karolína a embryolog Lukáš Verner. „S Vláďou je krásná práce a moc jsem se na ni těšila. Jsem ráda, že nás opět dali spolu dohromady. Točíme spolu dvojici snad už počtvrté. Začínali jsme ve Slunečné a od té doby spolu dost často tvoříme pár. Jsme takoví Kolářová s Hanzlíkem,“ říká k časté spolupráci Denisa, která se prý před Polívkou už ani nestydí.

„Vladimír mi říkal, že na Poldovi je krásná práce, režisér Jarda Fuit je moc fajn, a to se potvrdilo. Slyšíme na sebe, máme se rádi, a dokonce malinko i žárlíme, když si povíme, že něco točíme a nehrajeme spolu,“ pokračuje se smíchem herečka.

Denisa Nesvačilová a Vladimír Polívka v seriálu Polda.
Autor: FTV Prima Denisa Nesvačilová a Vladimír Polívka v seriálu Polda.

Pro roli Kristýny v Poldovi vyfasovala Denisa velký skútr, jehož řízení herečku lehce zaskočilo. „Umím ho řídit, jezdila jsem na skútru, ale na normálním. Tohle byl maxi stroj a byl nesmírně těžký, téměř jsem nedosáhla nohama na zem. Tak jedině s tím jsem měla malinko potíže, ale jinak to všechno byla krásná práce,“ vzpomíná na natáčení Denisa a doplňuje, že už se těší na případnou další práci s Vladimírem. 

Jak dalece si budou postavy Denisy a Vladimíra blízké, sledujte v seriálu Polda v sobotu ve 20:15 na Primě. 

Vladimír Polívka v roli poldy juniora.

Vladimír Polívka má v Poldovi problém se ženskými. Najde konečně lásku?

reklama

Související témata: Polda , Denisa Nesvačilová , Vladimír Polívka , láska v seriálu , Exkluzivní ukázka , zákulisí natáčení , FTV Prima , seriál Polda online , erotické jiskření

reklama

Přečtěte si také

reklama