Vladimír Polívka a Denisa Nesvačilová. Noví Hanzlík s Kolářovou?

Polda V (4) - Denisa Nesvačilová na scéně

Exkluzivní ukázka z jednoho z nejoblíbenějších krimi seriálů současnosti napoví, že Denisa Nesvačilová má k Vladimírovi Polívkovi hodně blízko. Podívejte se, jak to mezi nimi jiskřilo.

Další kriminální případ přinutí Juniora (Vladimíra Polívku), aby se infiltroval mezi semknutou partu členů motorkářského klubu. Právě tam ji potká. Neodolatelnou a živelnou zrzku Kristýnu (Denisa Nesvačilová). Jak se zdá, filmaři si tuto hereckou dvojici oblíbili.

Jako Kolářová s Hanzlíkem

Připomeňme, že Denisa Nesvačilová s Vladimírem Polívkou se před časem setkali na place během natáčení seriálu Slunečná coby nevlastní sestra Týny Popelkové Karolína a embryolog Lukáš Verner. „S Vláďou je krásná práce a moc jsem se na ni těšila. Jsem ráda, že nás opět dali spolu dohromady. Točíme spolu dvojici snad už počtvrté. Začínali jsme ve Slunečné a od té doby spolu dost často tvoříme pár. Jsme takoví Kolářová s Hanzlíkem,“ říká k časté spolupráci Denisa, která se prý před Polívkou už ani nestydí.

„Vladimír mi říkal, že na Poldovi je krásná práce, režisér Jarda Fuit je moc fajn, a to se potvrdilo. Slyšíme na sebe, máme se rádi, a dokonce malinko i žárlíme, když si povíme, že něco točíme a nehrajeme spolu,“ pokračuje se smíchem herečka.

Pro roli Kristýny v Poldovi vyfasovala Denisa velký skútr, jehož řízení herečku lehce zaskočilo. „Umím ho řídit, jezdila jsem na skútru, ale na normálním. Tohle byl maxi stroj a byl nesmírně těžký, téměř jsem nedosáhla nohama na zem. Tak jedině s tím jsem měla malinko potíže, ale jinak to všechno byla krásná práce,“ vzpomíná na natáčení Denisa a doplňuje, že už se těší na případnou další práci s Vladimírem.

Jak dalece si budou postavy Denisy a Vladimíra blízké, sledujte v seriálu Polda v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.