Seriály a filmy

15. června 2021 05:59

Vztah Sylvy a Jirky nabírá obrátky. V seriálu Slunečná proběhne seznámení s rodinou

Slunečná (114) - upoutávka

Sylvu na statku zaskočí příjezd Jonášových rodičů. Ti budou ze seznámení s nastávající snachou nadšeni, zato Sylva bude jen zírat! Dívejte se na seriál Slunečná v úterý ve 20:15 na Primě.

Vilda se konečně rozešel s Kájou a nakonec i ona usoudila, že jejich vztah z rozumu nemá úplně smysl. Teď už je jen na Sylvě, aby se rozešla s lékařem Jirkou. Sama také cítí, že vztah s ním není to pravé ořechové. Navíc se jí zdá, že Jirka až příliš tlačí na pilu.

Tentokrát v tom ale Jirka bude nevinně. Sám vyjede na přednášku do Olomouce a zrovna v ten moment se za ním na lehkou přepadovku vypraví na Slunečnou jeho rodiče. Jirku na statku sice nenajdou, zato tam ale najdou Sylvu – a z Jirkovy přítelkyně budou doslova nadšeni. O Sylvě se to ale úplně říct nedá…

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Týna s Jankem musí řešit psy, kteří mají stále tendence utíkat paní Beranové. Jak vidno, stará paní trpí stařeckou demencí a již není v jejích silách se o psy správně starat. Evidentně se nedokáže postarat ani sama o sebe. Janek se velkoryse nabídne, že jí zařídit pečovatelskou službu, ale Bětě s Týnou se vůbec nelíbí, že by na stará kolena měla opustit dům, v němž strávila celý život. Situaci ale bude nutné vyřešit.

Julii coby velkou herečku v hlavní roli čeká slavná premiéra jejího filmu v Praze. Julča se sice na velkou akci moc netěší, jak jí ale Kája vysvětlí, měla by si to coby superstar užít. S Martinem se tedy rozhodnou, že by společně měli na galavečer vyrazit. Julie má ale obavy, aby malý Vašík její nepřítomnost zvládl.

Poprosí proto Martina, aby zůstal ve Slunečné. Jenže místní štamgasti mají jasno – Martin by si měl dát pozor, aby mu Julču někdo neodvedl. Martin má naštěstí dostatečné sebevědomí, které místním dá jasně najevo:

Jak to s Julčinou premiérou dopadne? A jak se z ní stane velká hvězda také na Slunečné? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.