Seriály a filmy

9. listopadu 2021 05:45

ag

Ivana z Prostřeno! vyvolá v soupeřích vlnu soucitu. Dostane body navíc z lítosti?

Prostřeno! XXIV (62) - Životní příběh

Soutěžící oblíbeného klání amatérských kuchařů promluví před hosty o nelehké životní situaci. Sehraje její dojemný příběh roli při udělování bodů?

V úterý se soutěžící podívají k Ivaně domů. Mladou maminku z Orlové zatím u stolu nebylo skoro vůbec slyšet a hosté se budou muset hodně snažit, aby se o ní vůbec něco dozvěděli. Introvertní Ivaně je probírání soukromého života očividně nepříjemné, ale ani to ostatní nezastaví před palbou ožehavých dotazů na tělo. Co jim pak o sobě Ivana řekne, všechny dojme.

Podívejte se, jak bude hostům chutnat celerová polévka:

Ztráta zaměstnání kvůli covidu

Nejmíň servítků ze všech si bude brát upovídaná Martina, která se za plotnu postaví až jako poslední tento týden. Čím to, že ji bude zajímat víc Ivanina rodinná situace než to, jak dobře umí vařit? Ivana se pod nátlakem přizná, že od narození svého syna je na výchovu úplně sama, a aby toho nebylo málo, v nedávné době navíc přišla kvůli covidu o zaměstnání. „Bylo mi jí hrozně líto, když nám začala vykládat o svém životě. Ona řekla, že je spokojená, ale to může být jen tak na oko,“ svěří své obavy se slzami v očích Martina.

Podívejte se, co Ivana řekne o hledání práce:

Ivana se ke svému osudu ale i tak staví s úsměvem na tváři. Kdyby vyhrála Prostřeno!, peníze by použila na nové kolo pro syna, aby společně mohli jezdit na výlety. Její vyrovnaný přístup a nadhled ale ostatní příliš nepřesvědčí. „Když jsem poznal ten její příběh, jak žije, tak dám určitě body navíc,“ tvrdí Jirka. Dodrží nakonec svůj slib? A rozhodne se Ivaně přilepšit také dojatá Martina? To se dozvíte v úterním Prostřeno!