Zvrat v seriálu Sestřičky: Mery je těhotná! Kdo je otcem jejího dítěte?

Nové díly Seriálu Sestřičky přinesou řadu dramat a překvapení. Mery, která se celá léta domnívala, že nemůže otěhotnět, má najednou zvýšenou hladinu těhotenského hormonu HCG v krvi... Test ukázal nemožné! Jak se to mohlo stát? Představitelka Mery Sabina Laurinová si pro odpovědi zašla ke svému vlastnímu gynekologovi.

Mery je v nezáviděníhodné situaci. Už několik dnů se necítí dobře a krevní testy v laboratoři ukázaly tak nečekané výsledky, až podezírá kolegy v laborce z chyby. Na zvýšenou hodnotu CRP jí Ema napsala antibiotika, ale jak si vysvětlit jiný pozoruhodný úkaz – vyšší hodnotu takzvaného těhotenského hormonu HCG? Zvlášť když má Mery z dřívějška od lékařů potvrzeno, že by se u ní těhotenství rovnalo zázraku.

Na jeho výsledek se můžete podívat

Sabina Laurinová další děti neplánuje

„Není to tak dávno, kdy jsem se na toto téma bavila se svým skvělým gynekologem, panem doktorem Homolou. Bohužel už není mezi námi, což je pro mě velká ztráta, byl pro mě zárukou klidného prožití obou mých těhotenství,“ prozradila Sabina Laurinová. „Když jsem u něj byla na poslední prohlídce, už jsem věděla, jaká dějová linka mě čeká, a chtěla jsem to s ním zkonzultovat. Zajímalo mě, zda je to reálné. Překvapilo mě, jak běžné je těhotenství v tomto věku a jak časté jsou příběhy žen, které první měsíce těhotenství zaměnily za projevy menopauzy. A je také mnoho žen, které si v tomto věku dokážou těhotenství užít daleko lépe, protože už je nestresuje kariéra, mají odrostlé první děti a ještě spoustu energie díky životnímu nadhledu,“ dodává Laurinová, která zanedlouho oslaví 49. narozeniny. Děti už ale neplánuje. „Co se mě týče, myslím si, že jsem si těhotenství a malé děti prožila v pravý čas,“ směje se herečka.

Seriálové těhotenství vs. realita

Za zázrakem může stát změna partnera. A to nejen v seriálu Sestřičky, ale také v běžném životě. Mery je vdaná za doktora Tomáška (Saša Rašilov), do jejího života i do postele se ale vrátil David (Marek Němec). Kdo je tedy otcem jejího dítěte?

Nové díly Seriálu Sestřičky přinesou řadu dramat. Sledujte každé pondělí a středu ve 20:15 na Primě!

Jak teď situaci řešit? Kromě nových odběrů se Mery rozhodne také pro jednoduchý jednorázový těhotenský test.

Ale co dál? Zvýšená hladina HCG může znamenat i velkou zdravotní patálii a Mery se skutečně bojí. Co když jde například o nějakou vzácnou formu cysty na vaječníku? Nebo jiná vážná diagnóza? Na koho se Mery obrátí? A vůbec... opravdu nepřipadá v úvahu, že by byla těhotná? To by pak totiž byla na pořadu dne velmi závažná otázka: Čí je to dítě?

Zjistěte, co dalšího se bude v seriálu večer dít

Seriál Sestřičky na Primě v pondělí od 20:15 hodin.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.