zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zvrat v seriálu Sestřičky: Mery je těhotná! Kdo je otcem jejího dítěte?

Mery je těhotná!?
Autor: achiv FTV Prima/ Sestřičky Mery je těhotná!?
Jana Divišová , Vydáno: 22.03.2021
Nové díly Seriálu Sestřičky přinesou řadu dramat a překvapení. Mery, která se celá léta domnívala, že nemůže otěhotnět, má najednou zvýšenou hladinu těhotenského hormonu HCG v krvi... Test ukázal nemožné! Jak se to mohlo stát? Představitelka Mery Sabina Laurinová si pro odpovědi zašla ke svému vlastnímu gynekologovi.

reklama

Mery je v nezáviděníhodné situaci. Už několik dnů se necítí dobře a krevní testy v laboratoři ukázaly tak nečekané výsledky, až podezírá kolegy v laborce z chyby. Na zvýšenou hodnotu CRP jí Ema napsala antibiotika, ale jak si vysvětlit jiný pozoruhodný úkaz – vyšší hodnotu takzvaného těhotenského hormonu HCG? Zvlášť když má Mery z dřívějška od lékařů potvrzeno, že by se u ní těhotenství rovnalo zázraku.

Na jeho výsledek se můžete podívat

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (52): Mery těhotenství

Sabina Laurinová další děti neplánuje

„Není to tak dávno, kdy jsem se na toto téma bavila se svým skvělým gynekologem, panem doktorem Homolou. Bohužel už není mezi námi, což je pro mě velká ztráta, byl pro mě zárukou klidného prožití obou mých těhotenství,“ prozradila Sabina Laurinová. „Když jsem u něj byla na poslední prohlídce, už jsem věděla, jaká dějová linka mě čeká, a chtěla jsem to s ním zkonzultovat. Zajímalo mě, zda je to reálné. Překvapilo mě, jak běžné je těhotenství v tomto věku a jak časté jsou příběhy žen, které první měsíce těhotenství zaměnily za projevy menopauzy. A je také mnoho žen, které si v tomto věku dokážou těhotenství užít daleko lépe, protože už je nestresuje kariéra, mají odrostlé první děti a ještě spoustu energie díky životnímu nadhledu,“ dodává Laurinová, která zanedlouho oslaví 49. narozeniny. Děti už ale neplánuje. „Co se mě týče, myslím si, že jsem si těhotenství a malé děti prožila v pravý čas,“ směje se herečka.

Velké překvapení čeká i na Mery
Autor: Archiv FTV Prima/ Sestřičky Velké překvapení čeká i na Mery

Seriálové těhotenství vs. realita

Za zázrakem může stát změna partnera. A to nejen v seriálu Sestřičky, ale také v běžném životě. Mery je vdaná za doktora Tomáška (Saša Rašilov), do jejího života i do postele se ale vrátil David (Marek Němec). Kdo je tedy otcem jejího dítěte?

Nové díly Seriálu Sestřičky přinesou řadu dramat. Sledujte každé pondělí a středu ve 20:15 na Primě!

Jak teď situaci řešit? Kromě nových odběrů se Mery rozhodne také pro jednoduchý jednorázový těhotenský test.

Ale co dál? Zvýšená hladina HCG může znamenat i velkou zdravotní patálii a Mery se skutečně bojí. Co když jde například o nějakou vzácnou formu cysty na vaječníku? Nebo jiná vážná diagnóza? Na koho se Mery obrátí? A vůbec... opravdu nepřipadá v úvahu, že by byla těhotná? To by pak totiž byla na pořadu dne velmi závažná otázka: Čí je to dítě?

Zjistěte, co dalšího se bude v seriálu večer dít

Seriál Sestřičky na Primě v pondělí od 20:15 hodin.

reklama

Související témata: Sestřičky , Mery , nemocnice Rubava , traumatologie Rubava , seriál Sestřičky online , pozitivní těhotenský test

reklama

Přečtěte si také

reklama