Padla první klapka seriálu Sestřičky Modrý kód: Vzniká nový seriál s vašimi oblíbenými herci

Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Producenti seriálu Ivan Vodochodský, Lenka Hornová a Lucia Kršáková slavnostně odstartovali natáčení první epizody seriálu FTV Prima Sestřičky, který vychází z prostředí oblíbeného Modrého kódu. A to vše za účasti hlavních tváří seriálu.

Natáčení zahájil kreativní producent Ivan Vodochodský 9. července přímo v dekoraci seriálové Nemocnice Rubava zakrojením třípatrového, šestnáctikilového dortu a slavnostním přípitkem.

Nový seriál s oblíbenými hrdiny: Sestřičky Modrý kód

„Rozhodli jsme se oživit jeden z našich nejúspěšnějších seriálů a jsem moc rád, že se nám pro tento projekt podařilo získat skvělé herce zvučných jmen, ale i nové mladé talenty. Příběh seriálu se zaměří na osudy čtyř hlavních zdravotních sester z Nemocnice Rubava, respektive tří zdravotních sester a jednoho zdravotního bratra,“ vysvětlil Vodochodský s tím, že do Sestřiček přechází nejoblíbenější postavy z Modrého kódu v čele se Sabinou Laurinovou v roli vrchní sestry Mery.

„Prozradím, že se jí života vrátíme její osudovou lásku Davida v podání Marka Němce, kterého si diváci i Sabina vyprosili. A nově přichází skvělá Adéla Gondíková jako její kamarádka Míša s celou rodinou. Tým sestřiček doplní i půvabná, mladá Natálie Halouzková jako sestra Katka a mladý talent Honza Nedbal v roli zdravotního bratra Lukáše. A jsem rád, že se nám podařilo pro roli Honzovi babičky získat úžasnou herečku Danielu Kolářovou. Věřím, že takovou sestavu diváci ocení,“ dodává Vodochodský. První díl seriálu Sestřičky přinese FTV Prima už na konci prázdnin!

Co je nového?

  • Seriál se více zaměří na mezilidské vztahy i životní strasti a radosti, které prožíváme každý z nás. Do popředí vstoupí osudy zdravotníků a jejich rodin.
  • Nové tváře: Adéla Gondíková (Míša), Natálie Halousková (Katka), Jan Nedbal (Lukáš), Daniela Kolářová (Naďa), Dana Syslová (Jarka), Petr Vaněk (Martin), Martin Preiss (Radek), Daniela Šinkorová (Ivana), Amélie Pokorná (Andy), Klára Cibulková, Mirek Šimůnek (Radim), Michaela Tomešová (Barča).
  • Nová prostředí. Některá zákoutí Nemocnice Rubava už divák neuvidí, na jejich místě totiž v ateliéru vyrostly byty pro nové postavy,

Co zůstává stejné?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.