zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Exkluzivní ukázky ze seriálu Sestřičky: Saša chce Lukáše, Prokop se snaží sbalit Katku. Čekají urgent orgie?

Saše se v seriálu Sestřičky evidentně líbí Lukáš
Autor: FTV Prima/Sestřičky Modrý kód Saše se v seriálu Sestřičky evidentně líbí Lukáš
novakod , Vydáno: 21.09.2020
Na rubavském urgentním příjmu začíná, co se týče mezilidských vztahů, přituhovat. Starší osazenstvo urgentu v sestavě Saša Růžičková a Prokop Hlinka se zakoukají do nově příchozího zdravotnického personálu. A dokonce se vsadí, kdo bude úspěšnější. Seriál Sestřičky Modrý kód a rozuzlení toho, komu se zadaří jako prvnímu, sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

Lukáš se za výpomoc ohledně pitvy zesnulého pacienta zavázal Saše vypomoci v momentě, kdy se jí to bude nejvíce hodit. Tuto službu už Saša využila, když si Lukáše vzala jako doprovod na svatbu své kamarádky. A nyní by potřebovala Lukášovu pomoc znovu. Jenže Lukáš se do ní evidentně nehrne. Navíc začíná být patrné, že Saša Lukáše nevyhledává jen kvůli tomu, aby jí pomohl, ale že se jí dost možná líbí… Jenže Lukáš její snahy o kontakt poměrně zdárně blokuje. Podívejte se na to ve videu:

Sestřičky Modrý kód (8): Balí Saša Lukáše?
Sestřičky Modrý kód (8): Balí Saša Lukáše?

Sašiných neúspěšných snah si nicméně všimne Prokop a ze Saši si udělá legraci. Jenže Saša má v rukávu okamžitě odpověď, jelikož i ona byla svědkem toho, kterak se její kolega snažil, tentokrát o Katku, dokonce před pacientem.

Sledujte to ve videu ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Sestřičky Modrý kód (8): Balí Prokop Katku?
Sestřičky Modrý kód (8): Balí Prokop Katku?

Protože se Saša s Prokopem vzhledem ke své společné minulosti rádi špičkují, ani tento případ nebude výjimkou. Dokonce uzavřou sázku o tom, komu se jeho záměr zadaří dříve. A jeden jako druhý se nebudou bát používat i těžké podpásovky. Už jim ale nedojde, že by si Katka a Lukáš mohli o jejich podivném chování popovídat…

Primář Viktor Žák přichází na urgent s perfektním nápadem, jak zlepšit úroveň urgentu. Pacienti by nově měli mít možnost hodnotit lékařský personál. Pro pacienty je to možná skvělá věc, zdravotníci s tím ale nesouhlasí a také to dají Viktorovi rázně najevo prostřednictvím jeho dalšího nového vynálezu – krabice na interní podněty a stížnosti. To, co Viktorovi přijde za dopisy, si bohužel za rámeček nedá.

Sledujte upoutávku k další epizodě Sestřiček:

Sestřičky Modrý kód (8) - upoutávka
Sestřičky Modrý kód (8) - upoutávka

V rodině Kratochvílových je od doby, co se Martin s vervou vrhl do vysokoškolských studií, všechno naruby. Pro Míšu i Andy začíná náročné období a to je Martin teprve na začátku studia. A náročné období čeká i známou rubavskou firmu, pytláka Paclta, kterého přímo při činu nachytá exmajorka Hartmanová!

Na další epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód se dívejte v pondělí ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Sestřičky Modrý kód , seriál sestřičky , seriál sestřičky modrý kód , sestřičky předpremiéra

reklama

Přečtěte si také

reklama