Jak se točí milostné scény mezi Davidem Hofbauerem a Mery? Sledujte video!

Podívejte se na záznam Instagram livestreamu s Markem Němcem alias Davidem Hofbauerem ze seriálu Sestřičky Modrý kód. Objeví se i Sabina Laurinová a Marek Němec prozradí, kam se bude ubírat vztah Davida a Mery! Sestřičky Modrý kód sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě.

Instagram livestream s Markem Němcem alias Davidem Hofbauerem proběhl těsně před vysíláním první epizody seriálu Sestřičky Modrý kód. Protože byl Marek Němec z livestreamu nadšený, rozhodli jsme se vám zprostředkovat jeho záznam.

Marek Němec alias David Hofbauer se rozpovídal o tom, jak to bude mezi ním a Mery a jaký vztah naváže s Michalem Tomáškem (Saša Rašilov), který v pondělní epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód požádal Mery o ruku.

Podívejte se na záznam živého streamu s Markem Němcem alias Hofem ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Davida Hofbauera čekejte v nejbližších epizodách seriálu Sestřičky Modrý kód, který můžete na Primě sledovat každé pondělí a středu ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.