Životní styl

20. srpna 2020 14:21

Narozeninová oslava Adély Gondíkové během natáčení seriálu Sestřičky. Čím ji šokovala Laurinová?

Narozeniny oslavila prací. Celý svůj dnešní narozeninový den prožila Adéla Gondíková v ateliérech seriálu Sestřičky Modrý kód. Kolegové jí ale přichystali velké překvapení, a to přímo během natáčení! O šok se nic netušící Adéle postarala především její kolegyně a kamarádka Sabina Laurinová…

Od deváté ranní až do osmé večerní strávila Adéla Gondíková natáčením seriálu Sestřičky. V polovině pracovního dne ale přišlo narozeninové překvapení. Myslela si, že natočí další běžnou scénu v příběhu seriálu Sestřičky, během které jí kolegyně Sabina Laurinová alias vrchní sestra Mery nese bonboniéru na zpříjemnění pracovního dne. Laurinová, domluvená s režisérem, ale využila nabízené scény a poslední klapku pozměnila v nečekanou gratulaci.

Překvapení v seriálu Sestřičky Modrý kód

„V první chvíli jsem si myslela, že se Sabina zbláznila, protože vyběhla s úplně jinou bonboniérou. Fakt jsem si říkala, že jí asi není dobře, ale pak řekla, že mám narozeniny. To bylo hrozně milé překvapení. Děkuji za něj,“ prozradila oslavenkyně. K Laurinové se přidali další gratulanti s velkou kyticí.

Rodinnou oslavu plánuje herečka až na víkend, už teď ale tuší, jaký dárek dostane. „O jeden dárek jsem si, jak já říkám, napsala ‚Ježíškovi‘. Takže dostanu, doufám, věšák na prádlo,“ prozradila se smíchem pro pořad ShowTime. „Já potřebuju praktické dary, takže ještě a krém na obličej na vrásky,“ dodala v pořadu televize Prima.

Adélu Gondíkovou uvidí diváci televize Prima v seriálu Sestřičky Modrý kód poprvé už v sobotu 29. srpna ve 20.15 a pak každé pondělí a středu ve stejném čase.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.