zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Sabina byla moje první platonická láska, říká Saša Rašilov v rozhovoru k seriálu Sestřičky

Saša Rašilov jako Michal Tomášek v seriálu Sestřičky Modrý kód žádá Sabinu Laurinovou o ruku
Autor: FTV Prima/Sestřičky Modrý kód Saša Rašilov jako Michal Tomášek v seriálu Sestřičky Modrý kód žádá Sabinu Laurinovou o ruku
novakod , Vydáno: 08.09.2020
Saša Rašilov hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód společně se Sabinou Laurinovou partnerský pár Michala a Mery. Dějem Sestřiček zamíchala Michalova žádost o ruku, kterou Mery odmítla. Proč byla pro oba herecké představitele tato scéna zábavná? I o tom mluví Saša Rašilov v našem rozhovoru. Pusťte si ho už teď a seriál Sestřičky sledujte každou středu a pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

Mery Černá, kterou hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód a také v původním seriálu Modrý kód Sabina Laurinová, nemá na partnery štěstí. Nyní se zdá, že konečně potkala lásku svého života v osobě doktora Michala Tomáška (Saša Rašilov). Aby to ale Mery ani Michal neměli tak jednoduché, první žádost o ruku bude dost zpackaná.

Jak to mezi Mery a Michalem dopadne a zda nakonec dojde skutečně ke svatbě, to prozradí až další epizody seriálu Sestřičky, které sledujte na Primě vždy v pondělí a ve středu. Nic není jisté, Mery si projde pořádným vztahovým kolotočem – do Rubavy se totiž z Anglie vrátí její dávná láska, excentrický David Hofbauer v podání Marka Němce. Podívejte se na záznam Livestreamu s Markem Němcem.

Spolužáci a dlouholetí přátelé ze seriálu Sestřičky

Sabinu Laurinovou a Sašu Rašilova pojí dlouholeté přátelství, které odstartovalo již za školních let. Jak Saša Rašilov prozradil, Sabina je jeho dávná platonická láska. Právě proto mají nyní oba pocit, že se kruh jejich přátelství a propojení uzavírá. Co dalšího Saša Rašilov prozradil například o své žádosti o ruku? Podívejte se na rozhovor:

Sestřičky Modrý kód: Rozhovor se Sašou Rašilovem
Sestřičky Modrý kód: Rozhovor se Sašou Rašilovem

Saša Rašilova, Sabinu Laurinovou, Marka Němce a další sledujte v seriálu Sestřičky Modrý kód vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 na Primě, osudy sestřiček a lékařů ale můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Sestřičky Modrý kód , seriál sestřičky modrý kód , seriál sestřičky , rozhovor saša rašilov , sestřičky předpremiéra , sestřičky online

reklama

Přečtěte si také

reklama