10 vlastností, které by měl mít správný chlap

10 vlastností, které by měl mít správný chlap. Je to odvaha, statečnost, hrdinství nebo schopnost uživit rodinu? Odpovíme vám.

Nemusí mít Porsche, nosit obleky ušité na míru, vypadat jako Brad Pitt nebo mít pekáč buchet na břiše. Manželky a přítelkyně mnohem víc ocení spravení kapajícího kohoutku než perfektně zastřižené vousy a košili dokonale sladěnou s botami. Správný chlap má být ženě oporou a nepotřebuje si nic dokazovat.

Kde že leží svatý grál skutečného chlapství?

Správný chlap je oporou i v hořkých časech

Správný chlap neuteče hned, když se nedaří. Nebalí kufry, když manželka přijde o práci, je nemocná nebo o Vánocích přibere deset kilo. Na opravdového chlapa je prostě spolehnutí.

Poradí si v každé situaci

Že silnice zapadala sněhem? To správného chlapa nemůže rozhodit. Nevolá ustrašeně asistenční službu, ale jednoduše sáhne do kufru, nasadí řetězy a hořká jízda může začít.

Dokáže zabezpečit rodinu

Správný chlap se prostě o svoje děti postará. Kdyby hrozilo, že nebude na nájem a děti budou místo oběda ve školní jídelně okusovat omítku na chodbě, najde si druhou práci.

Je odvážný

Nemusí ale hned skákat bungee jumping, aby svoji odvahu ukázal. Bohatě stačí, když se u hororu bude bát míň než partnerka nebo to bude alespoň věrohodně předstírat.

Má chladnou hlavu i v krizových situacích

Začalo hořet? Opravdový chlap nezačne panikařit. Normálně zavolá hasiče a ještě jim pomůže natahovat hadice.

Miluje svou rodinu

… a nestydí se hrát si s dětmi. Alespoň si tak obhájí další nákup modelů autíček. Čas od času taky připraví romantický večer, protože ví, že to jeho ženu potěší a ta poté potěší jeho.

Umí ledacos opravit

Utáhne kapající kohoutek, pověsí obrázek na zeď a dokáže nasadit zahrádku na auto. A jestli náhodou ne, najde si na internetu návod a zvládne to stejně. Pravý chlap rád přijímá výzvy, ať jsou v jakékoliv podobě.

Nepotřebuje si nic dokazovat

To, že je alfa samec jednoduše ví. Nepotřebuje si svoje mužství utvrzovat sváděním servírky na baru, jak to ten den dělalo už deset jeho předchůdců. Raději si dá panáka.

Drží slovo

Prostě ho drží. Když řekne, že jde s chlapama na panáka, tak se sbalí a jde a nebude doma štrikovat ponožky.

A hlavně! Zná jedinou správnou odpověď na otázku ženy: „Nejsem v tom tlustá???“

*Výzkum Chlapství v kontextu dnešní doby připravil Fernet STOCK. Pro společnost STOCK Plzeň ho zpracovala agentura g82 na vzorku 1020 respondentů při rovnoměrném zastoupení mužů a žen.

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Porsche rodina Vánoce Plzeň Svatý grál Stock

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.