Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

10 vlastností, které by měl mít správný chlap

1/10: Správný chlap je oporou i v hořkých časech
chlap oporou

Správný chlap neuteče hned, když se nedaří. Nebalí kufry, když manželka přijde o práci, je nemocná nebo o Vánocích přibere deset kilo. Na opravdového chlapa je prostě spolehnutí.

2/10: Poradí si v každé situaci
chlap poradí si

Že silnice zapadala sněhem? To správného chlapa nemůže rozhodit. Nevolá ustrašeně asistenční službu, ale jednoduše sáhne do kufru, nasadí řetězy a hořká jízda může začít.

3/10: Dokáže zabezpečit rodinu
chlap zabezpečí rodinu

Správný chlap se prostě o svoje děti postará. Kdyby hrozilo, že nebude na nájem a děti budou místo oběda ve školní jídelně okusovat omítku na chodbě, najde si druhou práci.

4/10: Je odvážný
chlap odvážný

Nemusí ale hned skákat bungee jumping, aby svoji odvahu ukázal. Bohatě stačí, když se u hororu bude bát míň než partnerka nebo to bude alespoň věrohodně předstírat. 

5/10: Má chladnou hlavu i v krizových situacích
chlap chladnou hlavu

Začalo hořet? Opravdový chlap nezačne panikařit. Normálně zavolá hasiče a ještě jim pomůže natahovat hadice.

6/10: Miluje svou rodinu
chlap miluje rodinu

… a nestydí se hrát si s dětmi. Alespoň si tak obhájí další nákup modelů autíček. Čas od času taky připraví romantický večer, protože ví, že to jeho ženu potěší a ta poté potěší jeho.

7/10: Umí ledacos opravit
chlap umí opravit

Utáhne kapající kohoutek, pověsí obrázek na zeď a dokáže nasadit zahrádku na auto. A jestli náhodou ne, najde si na internetu návod a zvládne to stejně. Pravý chlap rád přijímá výzvy, ať jsou v jakékoliv podobě.

8/10: Nepotřebuje si nic dokazovat
chlap nepotřebuje si nic dokazovat

To, že je alfa samec jednoduše ví. Nepotřebuje si svoje mužství utvrzovat sváděním servírky na baru, jak to ten den dělalo už deset jeho předchůdců. Raději si dáme panáka ferneta.

9/10: Drží slovo
chlap drží slovo

Prostě ho drží. Když řekne, že jde s chlapama na panáka, tak se sbalí a jde a nebude doma štrikovat ponožky.

10/10: A hlavně! Zná jedinou správnou odpověď na otázku ženy: „Nejsem v tom tlustá???“
chlap tlustá

 

 

*Výzkum Chlapství v kontextu dnešní doby připravil Fernet STOCK. Pro společnost STOCK Plzeň ho zpracovala agentura g82 na vzorku 1020 respondentů při rovnoměrném zastoupení mužů a žen.

 

FTV Prima pro vás připravuje novou reality show SUPERCHLAPI a vy se můžete už teď podívat na osm statečných, kteří prošli náročným sítem druhého kola castingu:

 

 

 

Reklama