13 tipů na oživení vztahu

Možná, že už vás trochu nudí vztahový kolotoč špagety – minerálka – oblíbený seriál – brambůrky – spát – do práce – špagety… A možná vnitřně víte, že byste si zasloužili trochu invence. A možná ani nemusíte čekat, až bude 1. máj nebo se váš milovaný protějšek konečně rozhoupe.

Dát vztahu zase trochu šťávy není tak těžké. Máme pro vás tipy, které jsou jednoduché, jejich příprava vám nezabere ani moc času, ani moc peněz a co je důležité – fungují.

1. Vyrazte do přírody

Vždyť v lese může být tak krásně, s dekou nebo bez ní. Můžete najít romantickou vyhlídku, odpálit tam dobře vychlazenou lahev s bublinkami... Ale stačí i dětinské honění se po rozkvetlé louce nebo hra na schovávanou.

2. Zkuste kouknout za humna

Nic vás nenabudí tak, jako změna prostředí. A je jedno, jestli to bude Nairobi, Londýn nebo Macocha. Hlavní je, že bude co obdivovat a že se při tom můžete držet za ruce jako čerstvě zamilovaný pár. Co je nové a svěží, je nové a svěží se vším všudy.

3. Překvapujte se

Ať už jde o belgické pralinky při cestě z práce, skleničky na stopce s růžovou Bohemkou lákající vás do voňavé vany nebo nápis I ♥ U z okvětních lístků růží. Fantazii se meze nekladou.

4. Trochu kultury do toho

Výlet na divadelní představení může být zábava, i když nejste zrovna shakespearovské typy. Zvolte odlehčenou komedii nebo i balet. Nádech luxusu můžete podpořit večerními šaty nebo kravatou.

5. Láska prochází žaludkem

A čím lepší jídlo v žaludku, tím větší láska. Dobrá restaurace, dobré jídlo a dobré víno… a ani jeden z vás potom nebude chtít nic jiného, než usnout v náručí toho druhého.

6. Nechávejte si vzkazy

Prosté „Miluju tě“ na ledničce dokáže udělat den výjimečným a lístečky po bytě či v sáčku se svačinou zrovna tak. A není nadto culit se nad každou SMSkou, jako by vám bylo „náct“.

7. Líbejte se

Nic není sladšího než rty chutnající po bublinkách a jahodách.

8. Najděte si společný koníček

Jezděte na kole, sbírejte porcelánové slony, pěstujte bonsaje, degustujte vína... Jakákoli společná činnost je skvělá.

9. Vyhýbejte se nepodstatným neshodám

Není třeba, aby on s ní nakupoval každou blůzku, a není potřeba, aby se ona táhla za ním, když si bude vybírat nové tretry. Věnujte si chvilku a sejděte se až na závěrečné kávě před odchodem z obchodního domu.

10. Krášlete si protějšek

Nechme stranou extrémy, o kterých víte, že by s nimi nesouhlasil. Ale ona mu může koupit novou kravatu, která se jí líbí, a on jí tu rtěnku, která nechává trochu lascivní otisky na skleničce. Dárek tak potěší oba.

11. Zajímejte se

I sebemenší detail o útočné strategii Arsenalu nebo o nových módních trendech může vašeho partnera potěšit víc než tisíc otřepaných frází.

12. Tančete

Co třeba takové tango nebo salsa? Skvěle se při nich rozehrávají společné okamžiky plné vášně.

13. Nevzdávejte se

Vzpomeňte si, co krásné jste s partnerem prožili. Opravdu nechcete ještě něco z toho znovu zažít?

Sdílejte článek
Štítky Londýn Macocha Nairobi Arsenal FC

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.