Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

5 nej sexuálních trendů: Po čem moderní ženy touží?

Moderní ženy už nechtějí být jen pasivními loutkami v rukou mužů. A když, tak jen na požádání.
Vydáno: 14.06.2017
Řekněte si o to!
Autor: thinkstock.com Řekněte si o to!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ženy už dávno nepatří mezi stydlivky. Nejvýrazněji se sexuálně projevují ženy, které právě teď vplouvají do středních let: čtyřicátnice se už nebojí dát najevo, co se jim líbí. Podle vědeckých výzkumů se dají vypozorovat tyto hlavní trendy:

1. Chceme si užít orgasmus s velkým O

Vídeňský Ústav aplikované hlubinné psychologie ve svém výzkumu potvrdil, že až 81 procent žen už absolutně odmítá předstírat orgasmus, což dřív byla běžná praxe. Jenže mnozí muži na tuto změnu ještě nestačili zareagovat a nezjistili, co jejich partnerkám dělá skutečnou slast.

2. Jsme věrné

Když už se dostaneme k tomu, že muže naučíme, jak nás správně uspokojit, nemáme sklony milence střídat. Jak ale o sebe více pečujeme a tím pádem se i dožíváme v průměru vyššího věku, dochází k tomu, že za život máme více partnerů – ovšem nikoliv naráz, nýbrž po sobě. V průměru se do deseti let rozvede každá třetí dvojice.

3. Zkoušíme lesbický styl milování

I ženy, které nejsou vyloženě homosexuálně orientovány, si občas rády vyzkouší blaho něžného mazlení ženy se ženou, i když třeba v alkoholovém opojení. Vyhovuje nám především citovost, která se nám mnohdy nedostává od mužů, kteří buď na dostatek mazlení nemají čas, nebo se mu brání. Trochu z nouze ctnost, ale hlavně, že nám dělá dobře.

4. Užíváme si sexu po přechodu

Není prý větší moci než životní elán a erotiky ženy po přechodu – je vyrovnaná a ví, co chce.

5. Tantrický sex

Chceme víc než jen rytmické pohyby. Stále hledáme další rozměr sexuálního prožitku a tělesné blízkosti směrem k duchovnu.

Mohlo by vás taky zajímat:

Na tantra masáž můžete jít sama nebo s partnerem

Tantra masáž vás naučí více prožívat rozkoš

Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex!

“Řekni mi jakou pizzu máš nejradši a já ti povím, jaký máš ráda sex.” Asi tak nějak zní motto výzkumu amerických vědátorů, kteří se pokusili analyzovat souvislost mezi chutěmi jídla a těmi postelovými. A jak jim ten veledůležitý výzkum dopadl? Pokud neuvěříte, alespoň se pobavíte.

Salámová pizza

Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex!peperoni

Pokud je vaše oblíbená příchuť paprikový salám na sýrovém lůžku, očekáváte, že váš milenec odvede v posteli všechnu dřinu za vás. Na druhou stranu mu dovolíte hodně. Fakt hodně!

Sex si můžete užívat v každém věku. Záleží jen na vás

Sex v životě ženy: Jak si ho užíváme, když je nám 20, 30, 40, 50?

Článek je zařazen v: orgasmus, Sex, lesbický sex, tantrická masáž, sexuální trendy, tantrický sex, sex po přechodu
Reklama