Sex a vztahy

5. září 2015 04:40

Lucie Průchová

5 tipů, jak najít lásku, než začnou plískanice

Jaro a léto míváme nerozlučně spojeno s láskou, zatímco podzim, padající listí a plískanice navozují spíše zneklidňující pocit osamělosti. Ženy hledající partnera (a zejména ty, jejichž biologické hodiny bijí tak, že je to slyšet snad i v sousedním městě) věří, že jim slunné dny přinesou úspěch.

Vždyť stačí nerezignovat a kráčet osudu naproti: obléci si krátké svůdné letní šatičky, krásné boty, a proč ne nápadný klobouk? A jak a kde se vlastně seznámit, než začnou nekonečné podzimní deště?

U rybníka, kde jinde?

Kdo tráví léto na malebném českém venkově, je si dobře vědom toho, které lokality bývají centrem společenského dění: autobusová zastávka, hostinec a v neposlední řadě samozřejmě rybník. Seznamovat se na autobusové zastávce nedoporučujeme, zpravidla k tomu vůbec nedojde. Lidé se soustřeďují na čekání na autobus, horečně hledají drobné, případně je jim zima nebo zase horko – na seznamování nijak zvlášť nemyslí. Vřele doporučujeme vystavit se u místního rybníka. V bikinách, plážových šatičkách a voděvzdorném make-upu si vás všimne i ten nejzatvrzelejší starý mládenec.

Na zahradním večírku

Rozhodně nepodceňujte zahradní večírky, jsou v módě ve městech, na vesnicích, ba i v chatových osadách. Pořádá je kdekdo, a rozhodně nemávejte pohrdavě rukou, dozvíte-li se, že zahradní večírek organizuje dejme tomu vaše prateta. To jistě neznamená, že se mezi plastovým nábytkem, lampionky a dobrotami na papírových talířcích budou tísnit a chichotat výhradně dámy nad osmdesát. Neztrácejte naději, co když vaše prateta pozvala nejen své vrstevnice, ale dejme tomu i jejich syny, synovce či vnuky? Co vy víte, třeba na vás mezi dámami o holích čeká životní láska – tmavovlasý vysoký elegán v šedém obleku s jemnými proužky…

U táborového ohně

Možná či pravděpodobně jste spíše městský typ, který preferuje prostředí kaváren, butiků a diskoték, a tak je vám atmosféra táborových ohňů jaksi cizí. Není také vyloučeno, že na tramping i některé jeho projevy pohlížíte s kapkou despektu. Ale pozor, hlavně se neunáhlete. Kdoví, zda láska nečeká právě tam, u ohníčku zářícího na břehu líně se sunoucí říčky. Co když je to On, ten v té kostkované košili se šerifskou hvězdou a liščím ohonem na klobouku s širokým okrajem? Ano, právě ten, který hraje na kytaru a pěje sametovým hlasem? Trampové bývají romanticky založení, a to by se vám mohlo líbit. Pravda, obchodní centra a butiky asi nebudou jejich šálkem čaje, ale to by přece nemuselo být překážkou, že ne?

Na kolotoči

Tak… ano, zní to trochu křečovitě, starosvětsky a možná až dětsky, ale když přijede pouť, vesnice či městečko ožije. Pokud se rekreujete u babičky, tetičky či na chatě, a zaznamenala jste, že přijela pouť a že náves zaplnily kolotoče, houpačky, střelnice a obchůdky s cukrovou vatou, oblékněte džínovou minisukni, barevné tílko a uhánějte tím směrem, kde je slyšet hlasitá hudba z reproduktorů. Doporučujeme postávat u střelnice, kam se jistě dříve či později dostaví sympatický muž a řekne: „Dovolíte, krásko, abych vám vystřelil růži?“ No, a pokud se netrefí, v žádném případě se mu neposmívejte, ať si nepřekazíte životní šanci.

Na hradě, tvrzi či zámku

Právě sem míří velké procento romanticky založených mužů, čehož by ženy, které si předsevzaly najít lásku do prvních plískanic, měly urychleně využít. Nepřeberné možnosti mají například sezónní průvodkyně, máme zjištěno, že muži je po skončení prohlídky objektu ve velkém žádají o schůzky. Což si sehnat nějakou takovou brigádu? Případně se tu můžete zdržovat v roli prodavačky vstupenek, suvenýrů či zmrzliny. Některé památkové objekty nabízejí turistům také lákavou možnost prohlídek s průvodcem v dobovém oděvu. Přijmete-li (z taktických důvodů) takovou práci, převlékejte se vždy za princeznu, komtesu či kněžnu, nikoli za strašidlo – to byste muže vašich snů asi nezaujala.

Eva Michorová

Sdílejte článek
Štítky láska rybník

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.