Sex a vztahy

12. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

7 mýtů o sexu, kterým musíte jednou provždy přestat věřit

Některé věci jsou věčné... například různé mýty o sexu. Sepsali jsme 7 těch nejčastějších a rovnou je i vyvrátíme, aby bylo jednou provždy jasno.

Mýtus č. 1 – podle velikosti boty poznáte, jak je muž vybavený

Je nám líto dámy, ale opravdu neexistuje způsob, jak podle velikosti boty poznat, jak velké nádobíčko muž ukrývá. Studie ukázaly, že neexistuje žádný vztah mezi velikostí nohy a penisu, ani mezi jinými částmi těla.

Mýtus č. 2 – větší znamená lepší

Když už jsme u velikosti – spojení "větší znamená lepší" je prostě blbost. Záleží především na umu partnera. Pozor, neříkáme tím ovšem, že menší je lepší! Jen to opravdu individuální.

Mýtus č.3 – nemůžete otěhotnět, pokud už těhotná jste

No, zní to trochu děsivě, ale i toto je lež. Je to velmi vzácný jev, který nastane ve chvíli, kdy má těhotná žena stále ovulaci a znovu dojde k uchycení vajíčka na děložní sliznici. Ale jak říkáme, je to vzácné a mnoho případů zaznamenáno není.

Mýtus č. 4 – muži myslí na sex každých 7 vteřin

Naštěstí pro všechny, toto také není pravda. Pokud by totiž muži mysleli na sex každých 7 vteřin, bylo by to asi 8000 krát denně. Ve skutečnosti podle The Kinsey Institut uvedlo 54 % mužů, že na sex myslí několikrát denně, 43 % uvedlo několikrát týdně a zbylá 3 % se raději nevyjádřila.

Mýtus č. 5 – ženy mají menší zájem o sex než muži

Dle poznatků výše zmíněného institutu ženy na sex myslí o dost méně než muži – dokonce 63 % žen uvedlo, že pouze několikrát týdně, neznamená to ovšem, že o sex mají menší zájem! Více jak polovina dotázaných uvedla, že mají sexu méně, než by si bývaly přály.

Mýtus č. 6 – sex místo fitka

Ano, při sexu nějaké kalorie spálíte, ale abyste spálili zhruba 100 kalorií, museli byste sexovat intenzivně 30 minut v kuse, bez přestávky a být velmi, ale opravdu velmi aktivní. Takže bohužel, cvičení nám holt zůstane, pokud cheme pevné figury.

Mýtus č.7 – sex je lepší zamlada

No podle toho, jak se to vezme. Uznáváme, že sex ve 20 je častější, více atletický a vůbec trochu divočejší. Ale dle znalců života, čím je člověk starší, tím více nabírá zkušeností, ví, co má rád, co se mu líbí a sex pak bývá mnohem kvalitnější.

Také by vás mohlo zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.