Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

7 mýtů o sexu, kterým musíte jednou provždy přestat věřit

Některé věci jsou věčné... například různé mýty o sexu. Sepsali jsme 7 těch nejčastějších a rovnou je i vyvrátíme, aby bylo jednou provždy jasno.
Vydáno: 12.05.2016
7 mýtů o sexu, které jednou provždy vyvrátíme
7 mýtů o sexu, které jednou provždy vyvrátíme Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mýtus č. 1 podle velikosti boty poznáte, jak je muž vybavený

Je nám líto dámy, ale opravdu neexistuje způsob, jak podle velikosti boty poznat, jak velké nádobíčko muž ukrývá. Studie ukázaly, že neexistuje žádný vztah mezi velikostí nohy a penisu, ani mezi jinými částmi těla.

7 mýtů o sexu, kterým musíme naždy přestat věřit Foto:

Mýtus č. 2 větší znamená lepší

Když už jsme u velikosti – spojení "větší znamená lepší" je prostě blbost. Záleží především na umu partnera. Pozor, neříkáme tím ovšem, že menší je lepší! Jen to opravdu individuální.

Mýtus č.3 nemůžete otěhotnět, pokud už těhotná jste

No, zní to trochu děsivě, ale i toto je lež. Je to velmi vzácný jev, který nastane ve chvíli, kdy má těhotná žena stále ovulaci a znovu dojde k uchycení vajíčka na děložní sliznici. Ale jak říkáme, je to vzácné a mnoho případů zaznamenáno není.

Mýtus č. 4 muži myslí na sex každých 7 vteřin

Naštěstí pro všechny, toto také není pravda. Pokud by totiž muži mysleli na sex každých 7 vteřin, bylo by to asi 8000 krát denně. Ve skutečnosti podle The Kinsey Institut uvedlo 54 % mužů, že na sex myslí několikrát denně, 43 % uvedlo několikrát týdně a zbylá 3 % se raději nevyjádřila.

Mýtus č. 5 ženy mají menší zájem o sex než muži

Dle poznatků výše zmíněného institutu ženy na sex myslí o dost méně než muži – dokonce 63 % žen uvedlo, že pouze několikrát týdně, neznamená to ovšem, že o sex mají menší zájem! Více jak polovina dotázaných uvedla, že mají sexu méně, než by si bývaly přály.

Mýtus č. 6 sex místo fitka

Ano, při sexu nějaké kalorie spálíte, ale abyste spálili zhruba 100 kalorií, museli byste sexovat intenzivně 30 minut v kuse, bez přestávky a být velmi, ale opravdu velmi aktivní. Takže bohužel, cvičení nám holt zůstane, pokud cheme pevné figury.

Mýtus č.7 sex je lepší zamlada

No podle toho, jak se to vezme. Uznáváme, že sex ve 20 je častější, více atletický a vůbec trochu divočejší. Ale dle znalců života, čím je člověk starší, tím více nabírá zkušeností, ví, co má rád, co se mu líbí a sex pak bývá mnohem kvalitnější.

Také by vás mohlo zajímat:

5 nepříjemností, které se vám mohou stát během sexu ve vířivce

Vířivka je úžasná věc. Skvělý relax, bezvadné uvolnění. Co vás napadne, když chcete oslavit výročí s partnerem nebo mu dát něco k narozeninám? Něco, co byste si užili oba dva? Nejspíše večeře v nějakém pěkném podniku, ale taky romantické chvilky v malém bazénku s horkou vodou a bublinkami uvnitř i ve skleničce. Krásná představa, která má ovšem svá úskalí. Například nikdy nevíte, jak často se čistí voda a zda není infikovaná.

Co vám tedy všechno hrozí, jestliže podlehnete kouzlu milování ve vířivce?

Vyrážka

sex ve vířivce 1

Možná se vám už někdy stalo, že jste se po návštěvě vířivky nebo bazénu osypali. Vyrážka se projeví v důsledku infikované vody a nazývá se folikulitida (protože jsou infikované folikuly). Může trápit okolí vlasů, ale i celé tělo. Projevuje se červenými hrbolky na kůži. Naštěstí většinou není potřeba žádná léčba, po pár dnech sama zmizí. V jiném případě vám lékař nejspíše předepíše antibiotika.

 

I špatný sex je zkušenost, která vás posune dál

11 druhů sexu, které by měl každý alespoň jednou zažít

Článek je zařazen v: těhotenství, Sex, Penis, malý penis, mýtus, velikost penisu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama