11 druhů sexu, které by měl každý alespoň jednou zažít

Některé stojí za to zažít i víckrát. A některé naopak jednou a dost!

Položte si otázku – jak by vypadal váš sexuální životopis? Třeba nějak takhle?

1992 – první milování se spolužákem

1992–1993 – první vážný vztah s mým prvním – byla jsem mu samozřejmě věrná

1994–1997 – 4 sexuální aférky, nic moc vážného, ale trvalo to déle, než by mělo

1998–celibát

1999–2003 – druhá vážná známost – 2x jsem ho podvedla se svou platonickou láskou ze střední školy

2004–současnost – třetí vážná známost – můj současný muž a otec našich dvou dětí – zatím stále věrná, ale jednou to bylo hodně těsné

Určitě se shodneme – co partner, to jiný sex. I když mohou mít rádi stejnou polohu, s každým je to zkrátka minimálně jiné. Faktem ale je, že ať už zažijete skvělý sex nebo takový, na který byste raději zapomněla, oba vás nasměrují k tomu, co v sexu vlastně skutečně chcete.

1. Trapné „poprvé“

Dobře, není to druh sexu, který budete chtít a vůbec moci znovu zažít. Ale pozor, je to důležitý milník vaší „sexuální kariéry“. Po tom všem tápání, přemýšlení a čtení si v časopisech a na internetu, jaké to je a jak to vůbec funguje, přenesete vaše představy do reality. Asi se všechny shodneme, že to naše „poprvé“ mělo své rezervy, ale rozhodně nás to posunulo o něco dál.

2. Poprvé, kdy už skutečně víte, co dělat

Nejspíše to bude chtít několik pokusů, než propadnete kouzlu milování a všechno bude tak, jak očekáváte. Pak už nebudete žádný amatér. Budete si konečně věřit a vědět, jak se v dané poloze nastavit, kam sáhnout, kam naopak ne, aby nedošlo k trapné situaci. Je to skvělý pocit být zkušenou milenkou. Máte pocit, že vám leží svět u nohou.

3. Sex tak skvělý, že při něm něco rozbijete

Propadnout sexu natolik, že nevnímáte okolní svět a nemáte kontrolu nad tím, co děláte? Stržené závěsy, převržený stolek, potrhané prádlo, odřená kolena, vylitá sklenice s vodou do notebooku, vytržené madlo ze zdi sprchového koutu… Občas se to může přihodit. Hlavní je, aby to za to stálo.

4. Když to partner všechno „oddře“

Ano, většinou dobrý sex vyžaduje týmové úsilí. Nicméně alespoň jednou v životě musíte zažít, jaké to je, když se vůbec nemusíte snažit a necháte se od partnera maximálně hýčkat od začátku do konce. Vaším úkolem je se jen naprosto uvolnit a poddat se slastným pocitům vyvolaným vaším miláčkem. Užijte si to, i když to nejspíše bude chtít partner na oplátku taky.

5. Když ho nejvíc milujete

Sex, v němž se citově neangažujete a jde vám jen o to „živočišno“, může být skvělý, ale v jiné dimenzi se ocitá milování s partnerem, kterému jste naprosto oddaná a zbožňujete ho k zbláznění. Kromě svého těla do toho vložíte kus sebe, kus své duše. A to je to nejvíc, co mu můžete dát. Emoce a city z vás doslova srší.

6. Pozice „nikdy více“

Viděli jste někde nějakou polohu, která vám přišla strašně krkolomná, ale zároveň vás hrozně lákala? Určitě ji zkuste, nebo vám to bude pořád vrtat hlavou. Jistě, můžete se třeba párkrát překulit, někdo z vás se lehce zraní nebo budete chvilkami vypadat směšně, ale zároveň se pak můžete cítit jako bohové sexu. Ať tak či onak, budete mít „vtipnou historku z natáčení“, kterou se můžete bavit ještě hodně dlouho.

7. Sex bez zábran

Ať už jste rozjetá třeba díky uvolněnému adrenalinu nebo pár sklenkám Martini, tenhle sex se zapíše do historie. Budete křičet a zkoušet věci, které jste nikdy předtím nedělali. A je vám úplně jedno, že vás z protějšího okna sledují nájemníci nebo vám soused klepe na dveře, ať to ztišíte.

8. Ranní sex, kvůli němuž přijdete pozdě do práce

Co je lepší probuzení než uřvané děti nebo budík? Když vás začne „olíbávat“ partner a nezůstane jenom u toho. Nebraňte se tomu a pořádně si to vychutnejte. A že dorazíte pozdě do roboty? Pro jednou se přece nic nestane. S přihlouplým úsměvem na tváři vás jen tak něco nerozhodí. Dokonce vám to může natolik dodat energii, že budete v práci mnohem výkonnější.

9. „Pane bože, nemůžu věřit, že jsem to udělala“

Hledat stále nové a nové vzrušení týkající se sexu zdaleka není pro každého. Přiznejte si ale, existuje něco, co vás láká, co vás přitahuje, co byste chtěli vyzkoušet, jenže se o tom bojíte partnerovi říct? Sex na veřejnosti, různé sexuální pomůcky, jít na swingers party, rozdat si to ve třech… touhy má každý jiné. Alespoň jednu fantazii realizujte. Ať už dopadne jakkoliv, skvěle, nebo fiaskem, rozhodně nelitujte. Třeba bude příští pokus úspěšnější...

10. Sex u toho nejlepšího soundtracku

Máte s přítelem nebo manželem nějakou oblíbenou písničku, kterou jste slyšeli třeba ve filmu, když jste byli na prvním rande? Sežeňte si ji a pusťte si ji k vašemu milování. Ze známé a oblíbené hudby se do vás přenese další vlna určitého vzrušení, která tomu dodá jiný rozměr. Třeba takové Velmi nebezpečné známosti, hmmmmm….

11. Sex na rozloučenou

Už jste jistě viděli ve filmech scénku, kdy se dva rozešli a hlavní hrdinka se ještě stavila vyzvednout si pár drobností v jejich společném bytě. Její „bývalý“ tam zrovna byl. Oba se na sebe podívali a v jejich očích byste našli rozmanitou směs pocitů – smutek, zklamání, bolest, ale i vášeň. Stačil jeden pohled, bouřlivě se na sebe vrhli, strhali ze sebe oblečení a ještě se naposledy pomilovali. Možná to byl jejich nejlepší sex v životě, nejspíš poslední společný. Kdo by tohle nechtěl zažít.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.