Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

O kapku drsnější sex. Není jen pro zvrhlíky!

Proti něžnému milování opravdu nic nenamítáme, ale není čas od času od věci přičichnout k něčemu ostřejšímu, a to i pokud jde o sex.
Vydáno: 07.07.2015, Anna Kopečková
Není špatné v sexu občas zkusit něco peprnějšího
Není špatné v sexu občas zkusit něco peprnějšího Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zapomeňte pro jednou na nudného misionáře, mazlivé pronikání a líbání šíje a řekněte si o něco lehce drsnějšího.

I když se najde nespočet těch, co román 50 odstínů šedi označí za slátaninu největšího kalibru, tak určitě tomuto fenoménu musíme přiznat, že do našich postelových hrátek vnesl trochu peprnější erotiku. Našel by se totiž málokdo, kdo zůstal jenom při teorii.

Nahlédli jsme vám, našim čtenářkám, pod peřinu, a naservírujeme vám ty nejzajímavější odpovědi. Byl to ale opravdu pořádně zvrhlý průzkum.

Článek

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex Foto:

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex

Jestli vás vzrušují během milování stísněnější prostory, máme pro vás žebříček těch nejlepších a naopak nejhorších.

 

Co dokáže představivost

Zavažte partnerovi oči saténovým šátkem a pusťte se do stimulace, která prozatím neměla obdoby. Proč? Tím, že znemožníte drahému výhled, maximálně posílíte jeho další smysly. Bude jako na trní, protože nebude mít ani tušení, kam budou směrovat vaše doteky, která místa na jeho těle pohladí váš jazyk, nebo kdy si jeho chloubu vezmete do úst. Je to maličkost, ale povýší nudnou předehru na něco mnohem pikantnějšího.

Je jenom na vás, jestli drahému po chvíli dráždění naslepo umožníte vidět, co se tam dole děje, ale my rozhodně radíme nic neodhalovat a dopřát mu předehru i následný sex pod rouškou tmy.

Tip: Pro zvýšení nevšedního prožitku partnera připoutejte k posteli, nejenže bude všechno prožívat v černočerné tmě, ale navíc bude zcela ve vaší moci.

„Tahle hra na slepou bábu patří mezi naše nejoblíbenější,“ svěřuje se třiatřicetiletá Adéla. „Je to opravdu skvělá předehra, kterou ale nepraktikujeme příliš často, aby po několikátém opakování neztratila nic na svém kouzlu,“ dodává blondýnka s jiskrou v oku.

Stačilo mu pár minut a je po všem? I s tím se dá něco dělat

Co dělat, když chcete v sexu každý něco jiného?

 

Voskové hrátky

Samozřejmě nemáme na mysli, abyste se hned vrhli na první svíčku, kterou máte na dosah. Ze začátku se svěřte do péče té speciální, na kterou natrefíte v sexshopu. Má totiž jednu specifickou vlastnost – mnohem nižší tepelný bod, kdy dochází k tání vosku. Vosk se po nahřátí promění na hřejivý olej, tudíž můžete partnera namasírovat a pomoci mu od stresu a vypětí. Zkušené páry například střídají vosk s ledem, někoho teplotní rozdíly totiž obrovsky vzrušují.

„Masážní svíčka má u nás v sexu své místo. David miluje, když mu vosk stéká na zadek a pak, když dojde na soulož, je hotový za pár minut jako mladý studentík,“ svěřuje se Markéta s tím, co nejvíc platí na jejího muže.

Článek

Nestydaté tipy Foto:

OVĚŘENO!! Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

Máme pro vás recept, jehož výsledkem bude rozkoš rezonující každým kouskem vašeho těla.

 

Střihněte si submisivní a dominantní roli

Jednu si můžete zahrát na stydlivou školačku, která pro svého milence udělá první i poslední a bez řečí se pustí do ústní stimulace. Vše totiž dělá jenom proto, aby svého tygra uspokojila. Jindy ale buďte vy ta nekompromisní a nakažte mu, ať vám zlíbá vnitřní stranu stehen, nahmatá bod G nebo udělá cokoli jiného si právě přejete.

„Dominika naprosto vzruší, když mi při trochu drsnějším sexu spoutá ruce i nohy. Musím přiznat, že já na tento bezcitný sex jsem taky, kdepak něha, já preferuji trochu perverze,“ říká Žaneta.

Chcete vědět, na kolik muže přijde taková noc s luxusní prostitutkou?

Sex za peníze: Za co si pánové rádi připlatí?

 

Jsem jeho prostitutka!

„Chtěla jsem si vyzkoušet roli prostitutky na vlastní kůži, přítel nadšeně souhlasil, a tak se taky o víkendu stalo. Oblékla jsem si podvazky, byla jsem iniciativní a v rámci VIP servisu jsem mu ve všem vycházela vstříc a nezapomínala sténat. Po akci mi hodil na noční stolek 2500 Kč, a já tak dostala svolení od svého muže si koupit děsně drahou kabelku. Když mám potřebu utrácet, tak si zahraju na domácí kurtizánu,“ svěřuje se Romana a dodává, že ji to opravdu baví. A my dodáváme: Aby ne:)

 

len

Článek je zařazen v: vosk, drsnější sex, drsný sex, zvrhlý sex, domina, submisivní, dominantní
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama