zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

7 tipů pro lepší sexuální prožitky i po letech vztahu

1/7: Všechno jde, když se chce
Lepší prožitky

Pokud toužíte prožívat intenzivnější a kvalitnější milování, měli byste na to především začít více myslet. Jde o to naladit se na erotickou vlnu.

 

Páry, které mají pravidelný sex, jsou celkově stabilnější i fyzicky zdravější. Experimentujte, rozšiřujte si obzory v oblasti sexu a snažte se oprostit od předsudků.

2/7: Nespoléhejte na potravinové doplňky
Lepší prožitky

Nevěřte příliš produktům, které mají uměle zvýšit vaši chuť na sex. Buď vám nepomohou, nebo si v horším případě můžete ublížit.

 

Pokud trpí váš partner poruchou erekce, nasměrujte ho spíše k lékaři, protože by mohl mít vážný zdravotní problém. Takto se hlásí např. skrytá cukrovka nebo kardiovaskulární nemoci.

 

Jestliže chcete mít více energie než obvykle, poradíme vám těchto 5 potravin proti stárnutí! Více ZDE!

3/7: Udržujte se v kondici
Lepší prožitky v posteli

Ve zdravém těle zdravá chuť do postele! Zkuste chodit na časté procházky, začněte běhat nebo třeba skákat přes švihadlo.

 

Pro udržení se v dobré sexuální kondici se hodí jakákoliv aerobní aktivita, tedy ta, kdy je trénováno srdce a oběhový systém. Vaše tělo se skvěle prokrví, získáte zdravou barvičku a do těla se vám vyplaví endorfiny – hormony dobré nálady.

 

Pak už vše půjde samo. Výhodou je i to, že se při sexu nezadýcháte, natož abyste kolabovali.

 

Více o tom, jak se udržovat v kondici, vám poradíme TADY!

4/7: Povídejte si o sexu
Lepší prožitky

Komunikace je zejména v sexuální oblasti základem všeho. Váš partner možná ani netuší, po čem všem toužíte, co byste ráda vyzkoušela. I vy ho vyzvěte, aby vám povykládal, o čem sní.

 

Můžete na to jít i oklikou: že jste například o určitém způsobu mazlení četla a že byste chtěla vědět, co si o tom myslí on. Nebo nadhoďte, že se vám tentokrát zdálo něco ale opravdu hodně nemravného. Vašeho partnera to určitě začne zajímat.

 

Pokud máte obtíže s tím, aby se vám trochu rozvázal jazyk, sklenka vína neuškodí, ale určitě to nepřehánějte. Není nic odpudivějšího než vilná opilá žena...

 

Nechce váš muž sex? Tloustne? A vůbec jde to s ním z kopce? Možná známe důvod více najdete ZDE!

5/7: Uvolněte se
Lepší prožitky

Velkým nepřítelem sexuálních radovánek je stres. Velice silně a negativně působí zejména na muže, když se cítí přepracovaní. Problémy s únavou a stresem se pak přenášejí i do sexuální oblasti. Takový muž pak nemá na sex ani chuť ani sílu. A žena ho možná paradoxně podezírá z toho, že má někde nějakou milenku.

 

Když váš miláček přijde domů unavený, začněte ho jen nenásilně masírovat. Nalijte si spolu sklenku červeného vína. Buď se aspoň uvolní, nebo se z toho vyvine něco dalšího…

 

A naopak – určitě se nenechávejte nikdy do ničeho nutit. Sex musí být příjemná záležitost a dovoleno je vše, pokud ovšem souhlasí oba partneři.

6/7: Najděte si na sex čas
Lepší prožitky

I kdyby nebylo zbytí a museli jste si milování naplánovat do diáře jako obchodní schůzku, udělejte to!

 

Jinak je docela možné, že v běhu a stresu všedních dnů se na sex nedostane vůbec nebo vždycky až na posledním místě, když už budete unavení.

 

Snažte se také odstranit do bezpečné vzdálenosti všechny rušivé vlivy – děti, domácí zvířátka a především zvonící mobily... Stačí jedno vyrušení a je po všem...

7/7: Nepřestávejte se dotýkat!
Lepší prožitky

Líbejte se, a to „doopravdy“, pusa ve dveřích je sice hezká, ale dejte tomu víc! Vyjadřujte si náklonnost neustále.

 

Připravujte si překvapení, snažte se občas trochu změnit, stačí jiný přeliv, nezvyklý kousek oblečení, nebo třeba uvařte miláčkovi oblíbené jídlo.

reklama