Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Co s chlapem, který myslí v posteli jen na sebe?

Co si počít s partnerem, který nedbá na naši rozkoš a uspokojení? Je chyba jen u něj, nebo si za to můžeme částečně i samy? Ženy mají totiž často tendenci k tomu obviňovat sebe, ale spíš se možná něco nepodařilo v komunikaci hned na začátku vztahu – tedy v tom lepším případě...
Vydáno: 05.11.2015
A co teď s tím - s ním?
A co teď s tím - s ním? Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dost možná je jinak dokonalý partner, skvělý rodič, vydělává, můžete se na něj spolehnout. Ovšem jeho sexuální IQ je zcela nevyvinuté. Poté, co dokonale uspokojí při milování sebe, se odvalí a usne.

Případně trvá při sexu jen na jedné jediné poloze – a to na té, která vyhovuje jemu. Nebo tvrdí, že sex = rytmické zásuny.

Jak z toho vybruslit?

Řekněte mu to na rovinu

Pokud nechcete zcela rezignovat na své orgasmy, měla byste mu domluvit. Samozřejmě občas si můžeme navzájem vyhovět, uděláte mu dobře, necháte ho spát a vy máte chvilku na svou oblíbenou knížku. Jenže trvale je situace neudržitelná. Vysvětlete mu, že sex je důležitou součástí vašeho života a takhle, jak vaše milování probíhá, vám to nevyhovuje. Mužům totiž nestačí jen naznačovat. Možná se domnívá, že jste celou dobu navýsost spokojená. Jestli jste k tomu už pár orgasmů zahrála, nemá důvod se domnívat, že by tomu bylo jinak. Určitě ale nedělejte žádnou hysterickou scénu a jako příklad správného postupu nepřipomínejte milování s vaším bývalým partnerem.

Na sexuálním životě se vyplatí zapracovat.

20 věcí o sexu, které byste měla vědět dříve, než vám bude 40

Udělejte si to sama

Orgasmus si můžete dopřát i sama. K tomu naštěstí existuje spousta hejblátek, která najdete v sexshopech. Ale bohatě si můžete vyhrát i s vlastníma rukama nebo různými příhodnými věcičkami, které máte po ruce: jak příjemná je na omak kožešina, peříčko nebo masáž olejem…

Hladit se můžete klidně před parterem, třeba ho k něčemu ještě vyprovokujete. Případně ho nechte spát a hrajte si sama.

Vzhled není všechno...a u chlapa dvojnásob.

Hitparáda mužů: Který typ je ideální na život, na problémy, na sex či adrenalin?

Na střídačku

Pokud váš partner prostě není schopen vydržet delší sexuální aktivitu, domluvte si hru „něco za něco“. Jednou bude v hlavní roli on, podruhé ale zase vy.

Opatřete si milence

Je jasné, že pokud se daná situace opakuje více než často, partnerská souhra vám bude chybět. To samozřejmě nahrává nevěře. Tohoto rizika by si měl váš drahý být vědom. Samozřejmě musíte vzít v úvahu i to, že tak vážně ohrožujete svůj vztah.

Někdy je lepší si pořídit nafukovacího panáka! Dá vám možná víc lásky, než ten panák z masa a kostí, se kterým žijete!

13 známek toho, že váš sexuální život stojí za starou bačkoru!

Vyhodit ho?

Partner může mít také psychický nebo zdravotní problém. Snažte se ho ze všech sil přesvědčit, abyste se šli poradit s odborníkem. Pokud na sobě ale nechce pracovat a je mu jedno, že vy se cítíte mizerně, je každá rada drahá. Popřemýšlejte o své životní situaci. A i o tom, zda se jeho postelové sobectví náhodou neprojevuje i v jiných oblastech života. Zda není lakomý, dá na vaše názory, hezky se stará o děti… Sepište si všechna pro a proti a podle toho jednejte.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama