Sex a vztahy

20. září 2016 04:30

Martina Čerňanská

Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď!

Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď!

Hodiny strávené v koupelně, sexy oblečení a nepřeberné množství rad, triků a tipů. Máme pocit, že přesně víme, co udělat pro to, abychom toho našeho vysněného muže oslnily. Ale nepleteme se náhodou? Muži sami nám prozradili, co se jim na ženách nejvíc líbí. A některé věci jsou docela překvapivé, posuďte sami:

Méně make-upu

Ano ano, jsme schopné strávit hodiny v koupelně, než se vydáme na důležité rande, ale pravdou je, že muži nejen že si moc make-upu nevšímají, ale dokonce jim trochu vadí. Nepřehánějte to tudíž a vsaďte raději na přirozenost.

Bílé zuby

Žluté či dokonce zkažené zuby atraktivní opravdu nejsou, ale to bychom asi všichni věděli i bez odborné studie. Než ale vyběhnete do ordinací dentálních hygienistů a začnete s bělením, zastavte se na chvilku. Bílé zuby jsou opravdu pro muže atraktivní, ale i zde platí, že méně je více. Proto to s bělením nepřehánějte. O jeden či dva odstíny světlejší zuby jsou fajn, ale nesnažte se jít až do nepřirozené barvy. Ve tmě zářící zuby spíš muže odradí.

Širší boky

Štíhlé tělo s malými ňadry, úzkým pasem a prakticky žádnými boky může vypadat skvěle na přehlídkovém molu, ale muži chtějí ve skutečnosti něco jiného. Podle novozélandského průzkumu dokonce preferují větší poměr mezi pasem a boky – 7:10 před menším poměrem 9:10. Takže pokud máte širší boky (a s těmi se těžko pracuje), nevadí, stačí zapracovat na pasu a je to.

Rudé rty

Na začátku jsme vám říkali, abyste to nepřeháněly s vrstvami make-upu, ovšem to neplatí to pro rty. Rudé rty je něco, co muže vždy přitahovalo a přitahovat bude. Vyhrajte si proto s jejich nalíčením. Je zde nutná dokonalost, ale stačí trocha cviku a půjde vám to samo.

Brunetky

Říká se, že s blondýnkami muži randí, ale za ženy si berou brunetky. Něco na tom asi bude. Podle posledních průzkumů by více mužů upřednostnilo jít na rande právě s hnědovláskou. A mají muži raději dlouhovlasé princezny nebo upřednostňují krátkovlasé dračice? Tak v tomto případě je to úplně jedno. Mužům je prý délka vlasů úplně jedno.

Vyšší hlas

Sice se říká, že tzv. chraplák je sexy, ale muži preferují raději jemnější hlas. Dokonce je pro ně více sexy, pokud je tak trochu pisklavý. No, pro nás to bylo překvapení, ale co se týče mužů, pořád se máme evidentně co učit.

Dlouhé paže

Máte pocit, že když nemáte nohy dlouhé jako Gisele Bündchen, tak nejste pro muže atraktivní? A nemáte náhodou delší trup a ruce oproti nohám? Pokud ano, tak můžete být v klidu. Překvapivě je pro muže velmi atraktivní, pokud má žena delší paže. Nevíme proč, ale podle průzkumů tomu opravdu tak je.

Sdílejte článek
Štítky kosmetika průzkum partnerské vztahy Gisele Bündchenová móda a krása

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.