zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď!

1/7: Méně make-upu
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! naked

Ano ano, jsme schopné strávit hodiny v koupelně, než se vydáme na důležité rande, ale pravdou je, že muži nejen že si moc make-upu nevšímají, ale dokonce jim trochu vadí. Nepřehánějte to tudíž a vsaďte raději na přirozenost.

2/7: Bílé zuby
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! zuby

Žluté či dokonce zkažené zuby atraktivní opravdu nejsou, ale to bychom asi všichni věděli i bez odborné studie. Než ale vyběhnete do ordinací dentálních hygienistů a začnete s bělením, zastavte se na chvilku. Bílé zuby jsou opravdu pro muže atraktivní, ale i zde platí, že méně je více. Proto to s bělením nepřehánějte. O jeden či dva odstíny světlejší zuby jsou fajn, ale nesnažte se jít až do nepřirozené barvy. Ve tmě zářící zuby spíš muže odradí.

3/7: Širší boky
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! pas

Štíhlé tělo s malými ňadry, úzkým pasem a prakticky žádnými boky může vypadat skvěle na přehlídkovém molu, ale muži chtějí ve skutečnosti něco jiného. Podle novozélandského průzkumu dokonce preferují větší poměr mezi pasem a boky – 7:10 před menším poměrem 9:10. Takže pokud máte širší boky (a s těmi se těžko pracuje), nevadí, stačí zapracovat na pasu a je to.

4/7: Rudé rty
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď!  rty

Na začátku jsme vám říkali, abyste to nepřeháněly s vrstvami make-upu, ovšem to neplatí to pro rty. Rudé rty je něco, co muže vždy přitahovalo a přitahovat bude. Vyhrajte si proto s jejich nalíčením. Je zde nutná dokonalost, ale stačí trocha cviku a půjde vám to samo.

5/7: Brunetky
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! brunet

Říká se, že s blondýnkami muži randí, ale za ženy si berou brunetky. Něco na tom asi bude. Podle posledních průzkumů by více mužů upřednostnilo jít na rande právě s hnědovláskou. A mají muži raději dlouhovlasé princezny nebo upřednostňují krátkovlasé dračice? Tak v tomto případě je to úplně jedno. Mužům je prý délka vlasů úplně jedno.

6/7: Vyšší hlas
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! hlas

Sice se říká, že tzv. chraplák je sexy, ale muži preferují raději jemnější hlas. Dokonce je pro ně více sexy, pokud je tak trochu pisklavý. No, pro nás to bylo překvapení, ale co se týče mužů, pořád se máme evidentně co učit.

7/7: Dlouhé paže
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! ruce

Máte pocit, že když nemáte nohy dlouhé jako Gisele Bündchen, tak nejste pro muže atraktivní? A nemáte náhodou delší trup a ruce oproti nohám? Pokud ano, tak můžete být v klidu. Překvapivě je pro muže velmi atraktivní, pokud má žena delší paže. Nevíme proč, ale podle průzkumů tomu opravdu tak je.

reklama