G bod: Víte, kde ho máte? Mapa pokladu přiložena

Spory o tomto tajemném místě se vedou celá léta. Vy nemeškejte a užívejte si hned teď!

Americký lékař Adam Ostrzenski tvrdí, že bod G skutečně existuje. Jenže je velmi těžké ho najít, uvedl pro magazín Journal of Sexual Medicine. Čímž utěšil všechny ty ženy, které ho na sobě doposud nenašly.

Vědec prováděl výzkum dokonce na mrtvolách na rozdíl od ostatních kolegů, kteří přece jen dávají přednost zkoumání živých pacientů. Bod je totiž neskutečně maličký. Tento výstupek měří prý 8,1x 3,6 x1,5 milimetru. Takže nejlepší rada, jak ho najít? Pořiďte si mikroskop podobně jako onen gynekolog….

Hledání malinkého místečka plného nervových zakončení trápí muže a ženy už víc než 60 let. Tehdy se zrodila teorie o bodu G.

Německý gynekolog Ernst Gräfenberg popsal ve své studii „Role močové trubice v ženském orgasmu“ oblast, která se nachází na straně pochvy, která je blízká močové trubici.

Toto místo bylo v roce 1981 ve studii, která existenci bodu potvrdila, pojmenováno na jeho počest jako bod G – Gräfenbergův bod!

Bod G bývá nejčastěji popisován jako houbovitý hrbolek umístěný v první třetině přední stěny pochvy. Tato oblast je hustě protkána nervy.

Ty procházejí z vnějšku od oblasti klitorisu a malých stydkých pysků až na vnitřní stěnu pochvy.

V podstatě tím, jak stimulujete klitoris zvenku, dochází i ke dráždění bodu G uvnitř. Ideální je tedy zapojit obojí dráždění současně – nenechte na pokoji ani klitoris ani vnitřek pochvy!

Britská sexuoložka Christiane Milrodová doporučuje pohyb, jako kdybyste někomu ukazováčkem a prostředníčkem ukazovali gesto „Pojď ke mně!“

Právě v této chvíli je dobré přidat i dráždění klitorisu – z vnějšku můžete přiložit některou z masážních pomůcek. K dostání jsou i vibrátory, které jsou pro účely dráždění G bodu zahnuté do obloučku.

Nikde nic?

Pokud jste zatím nic neobjevila, neklesejte na mysli. 1) převážná většina žen je vzrušivá klitoridálně, čili nejlepší orgasmy zažijí stejně při stimulaci klitorisu, 2) je možné, že máte nešikovného partnera, který nepochopil vaši anatomii.

Pak jsou řešení dvě: buď ho navést, kde by měl hledat, nebo ho vyměnit za šikovnějšího milence…

I tyto články by vás mohly zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.