Sex a vztahy

30. srpna 2017 06:00

Martina Čerňanská

Kdy si užijete ten nejlepší sex? Prozradíme vám to!

Říká se, že sexuální vrchol můžeme očekávat kolem třicítky, avšak my v redakci bychom příchod božského sexu absolutně nepřisuzovali pouze a jenom věku.

Mrkněte se společně s námi rozkoši na zoubek a věřte, že když jí půjdete naproti, tak dřív či později na vrcholu prostě stanete. A vůbec to nebude o tom, že byste za divadelní představení a la předstíraný orgasmus vyhrála Oscara.

„Abyste v cestě za svým ženstvím našla kus sama sebe, zaměřte se na své pocity, objevujte to, co se vám líbí, a rozhodně po prvním nezdaru neházejte flintu do žita. Někde tam ve vás proudí vaše erotično. Je to jako koukat na hvězdné nebe a hledat Malý a Velký vůz. Vy ho možná nevidíte, ale on tam někde určitě je,“ vysvětluje odbornice na sexualitu ženy.

Až poznáte své tělo

Asi se vám to bude zdát jako dokola ohraná písnička, ale bez masturbace se toho o sobě vážně moc nedozvíte. Užívejte si ji jen tak během dne, když dorazíte z práce, ve sprše, v posteli, když koukáte na porno nebo čtěte nějaký erotický román. Nebojte si pořídit kromě vibrátoru, který krásně rozvrní vaši hlubinu, třeba realistické dildo. A pokud jste echt gurmánka, klidně se posaďte na to s přísavkou. V případě, že vaše kráska, co se týká vlhkosti trochu strádá, nestyďte se vypomoci si lubrikačním gelem. Přece jen pro tyto případy jsou tu pro vás.

Až se uvolníte

Zapomeňte na starosti, na protivnou tchyni, na svinčík na koberci a vymýšlení menu k večeři. Buďte trochu sobecká a užijte si vaši chvilku, co hrdlo ráčí. Věřte, že díky orgasmu nejenom ulevíte mysli, ale především zkrásníte a bude mnohem zdravější. Ženy v pozdějším věku mají mnohem větší porci nadhledu než ty mladinké. Možná i právě proto to pod peřinou umí parádně rozbalit. Nečekejte na další narozeniny, přestaňte se užírat tou i tamtou tukovou řasou se a zamilujte si sex. Muži vás pak budou milovat o to víc.

Až skočíte do postele s tím pro vás vhodným

Vizáž je jedna věc, ale všichni moc dobře víme, že jenom o té to už dávno není. Neskákejte do postele jen tak s každým, vybírejte si. Moc dobře vám poradí vaše intuice, pověstná jiskra a taky skutečnost, zda chcete jenom báječný sex a pak aby se zdejchl, nebo aby měla vaše pohádka pokračování i do ranního kuropění. V prvním případě chtějte klidně ženatého, v tom druhém prosím neženatého. Ušetříte si pak stoprocentní zklamání.

Když budete naslouchat svému tělu

Je super udělat drahému vše, co mu na očích uvidíte, ale pak nezapomeňte vnímat i své pocity. Hrajte si v tu velkou rozkošnou chvíli se svou představivostí, zaměřte se nejenom na samotný průnik, ale během něj si také hlaďte bradavky, jemně masírujte klitoris, nebo pokud milujete dráždění zadní komnaty, pozvěte jeho prst dovnitř.

Během trochu vytuněného misionáře, při kterém budete mít nohy vzhůru, vám může líbat kotníky, nebo jej požádejte o cokoliv, co vás láká. Stud zahoďte stranou a užívejte si, co hrdlo ráčí. Nikdo to za vás neudělá.

Až pochopíte, že to není otrava ani povinnost. Naopak čirá radost

Pokud čekáte na to, až si to na váš milý odfuní, a v duchu proklínáte tu libou chvilku, chápeme, že jí nikdy asi na chuť nepřijdete. A to je akorát pak cesta nejenom k hádkám, ale také k tomu, abyste zůstala sama. A později se stala zahořklou, osamělou a zamračenou ženskou. A možná byste měla vědět, že o takové bohužel nikdo nestojí.

I tyto články z rubriky sex a vztahy by vás mohly zajímat:

autor: LZ

Sdílejte článek
Štítky postel Sex sex nejlepší sex Velký vůz

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.