Sex a vztahy

15. července 2017 14:00

Anna Kopečková

Sexuální kuriozity aneb Co se také může stát

Možná jste toho už o sexu četli hodně a máte pocit, že vás nic nedokáže překvapit. I v milostné sféře se ale občas stávají neuvěřitelné věci.

Co dokáže Viagra

Sexuální patálie zažil pětadvacetiletý Španěl Juan Mendéz v Dominikánské republice, kde byl na dovolené. Zakoupil si služby několika půvabných domorodek a ve snaze dokázat pověst výkonného samce požil před pohlavním stykem několik tabletek Viagry. Výsledek předčil očekávání. Poté, co ukojil touhy přítomných, erekce pokračovala dál. Když neustala ani nazítří, musel navštívit nemocnici, kde se stal terčem zájmu zdravotnického personálu i ostatních pacientů. Poté, co se stav ani po týdnu nezměnil, museli lékaři provést operativní zákrok. Mimochodem, tato porucha se nazývá priapismus a je zaznamenán případ, kdy erekce trvala nepřetržitě 29 dnů. Někdy to mají muži opravdu těžké...

Když je sexu málo nebo moc

Vynálezce a vědec Nikola Tesla by mohl sloužit soudruhům za vzor. Ze všeho nejvíc miloval práci, nikdy se intimně nesblížil s ženou a zemřel jako panic. Zda se díky sexuální abstinenci dožil požehnaného věku osmdesáti sedmi let se asi dokázat nedá. Za jeho dokonalý protipól lze považovat krále ostrova Togo Fatafehi Paulaha. Ten během své čtrnáctileté vlády (1770 - 1784) ale i před ní zbavil v harému panenství neuvěřitelných 37 800 dívek!

Vibrátor v akci

Osmačtyřicetiletá Francouzska obvinila svého manžela z ublížení na zdraví následkem šoku. Protože ho totiž nebavilo plnit manželské povinnosti, koupil na tržišti vibrátor, který se své choti snažil zavést do vagíny. Zaostalá venkovanka ho ovšem viděla poprvé, takže při pohledu na přístroj omdlela! U soudu tvrdila, že po tomto zážitku není schopna už dál s mužem souložit. Žaloba byla i přes předložení předmětu doličného zamítnuta. Podle sexuologa ani psychologa prý nešlo o trvalou psychickou újmu…

Dvě děti dvou otců

Dodnes raritní je případ, který se stal už kdysi dávno, o masopustu v roce 1968. Němka Ingrid Dreschslerová se tehdy opila a byla nevěrná manželovi. Když se o tom o dost později od náhodného svědka dozvěděl, požádal o rozvod. Mezitím však stačila porodit dvojčata Marca a Katju. Protože nebylo jasné, kdo je otcem, nechal soud v Duisburgu vyšetřit oba potencionální otce. Testy velice překvapivě prokázaly, že otcem syna je manžel a otcem dcery milenec.

Matka pluku

Dodnes nejvyšším úředně zaznamenaným počtem dětí (kromě rozvojových zemí) se může pochlubit Fjodora Vasileva, manželka rolníka z vesnice Šuje. Při 27 porodech se jí narodila šestnáctkrát dvojčata, sedmkrát trojčata a čtyřikrát čtyřčata. Z celkového počtu 69 dětí se jich dožilo dospělosti 67. Případ byl v roce 1782 oznámen do Moskvy, kde o něj projevila zájem sama carevna Kateřina II.

Kozí farma

Přidejme něco i z dávné historie. Ve francouzských archívech badatelé objevili náhodně zprávu, že Luis de Gonzague, vévoda z Nevers, bral na každé delší polní tažení dva tisíce koz, kterým opatřil přehozy ze zeleného sametu a zlaté prýmky, aby jeho vojáci, když už neměli po ruce (nebo, lépe řečeno, po jiném orgánu) ženu, mohli ukojit své milostné choutky alespoň na čtyřnohých zvířatech. Z trochu jiného soudku je dodnes platný paragraf obsažený v libanonském právu, kdy muži mají povoleno mít sex se zvířaty, ovšem jen za podmínky, že jde o samice.

Zvláštní zákony

Když už jsme u zákonů, přinášíme pár perliček, kdy se jaksi jejich tvůrcům moc nepovedly. Ve státě Washington asi dodnes spoléhají na boží početí, stále tu totiž platí zákon zakazující sex s dívkou, která je panna, a to za jakýchkoli okolností včetně svatební noci. Jak má přijít o „věneček“, zmíněno není. V Santa Cruz jsou zase až moc pokrokoví. Zakazují jen to, aby muž měl sex s matkou a dcerou ve stejnou dobu a najednou. Naopak v islámském Bahrajnu jsou až příliš úzkoprsí. Místní gynekologové smí své pacientky prohlížet pouze zrcadlem.

-JJ-

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.