Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Manžel mě podvedl. Prý už nejsem tak hezká!

Opět je tu pro vás poradna guru Káji... Pro ty, kteří ještě netuší, o koho jde, nejdříve vysvětlení, kdo to vlastně je a co vám bude na našem webu pravidelně přinášet.
Vydáno: 19.11.2016
Kolik mužů dokáže ustát, že oni i jejich ženy stárnou?
Autor: Thinkstock Kolik mužů dokáže ustát, že oni i jejich ženy stárnou?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

 

Guru Kája je náš kolega Karel, velký gentleman, milovník a obránce něžného pohlaví. Pokud má některá z nás problém, jdeme za ním. Karel totiž vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.


Jako další nám napsala čtenářka Katka, které děkujeme za následující dotaz...

Manžel mě po dlouholetém vztahu podvedl. Důvodem je prý to, že už nejsem tak hezká a štíhlá, jako v době, kdy si mě bral. Nevím, co mám dělat. Rozejít se s ním nechci, protože vychováváme dvě děti. Ale nechci ani přistoupit na jeho „hru“ a zhubnout jen kvůli tomu, aby si znovu nenašel nějakou bokovku. Poradíte mi?

 

A co na to guru Kája? 

V Česku se rozvádí víc než polovina manželství a jako dítě z rozvedené rodiny říkám - s chutí do toho. Držet vztah pohromadě jen kvůli dobru někoho jiného je cesta do pekel, obzvlášť s mužem, který je tak povrchní, že podvádí kvůli tradičním zásahům matky přírody, a ještě to vlastní ženě vmete do ksichtu. Dvě oslavy narozenin, dvoje Vánoce, šance na skvělou macechu a otčíma... všude samá pozitiva. Děti pak stejně časem vystřelí do světa a je lepší, když přitom neutrousí: "Mami, proč si s ním proboha zůstala, když tě to tak trápilo? My bychom ten rozvod zvládli, v životě jsou stokrát důležitější věci než mít oba rodiče pod jednou střechou!"

Tvůj guru KájaNěkdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – Prima ŽENY...

Milá Katko,

rozvod, jak navrhuje Kája, by samozřejmě byl řešením a nejspíš proto ho spousta párů volí jako cestu z nepříjemné situace. ´Je to totiž poměrně jednoduché řešení. Sice je s tím spousta papírování a tahanic, ale víc nic nemusíte řešit. Podvedl jsi mě, už mě nezajímáš. Hotovo. Ale co ty roky, které jste spolu společně strávili? Něco jste spolu vybudovali, kvůli něčemu jste se brali a chtěli spolu zůstat a určitě nebylo důvodem jen to, že vy jste byla hezká a on taky.

Mám kamarádku, která právě prochází manželskou krizí. Mají s manželem dvě krásné děti, dům se zahradou, on je úspěšný v práci, zkrátka ideál. Jenže není, protože si její muž začal na prahu čtyřicítky klást otázku: Tak tohle je jako všechno? To už nás čeká jenom stáří?" Neříká se tomu krize středního věku? Něčím podobným asi prošel nebo prochází i váš muž a nejspíš se jen potřeboval ujistit, že o něj ještě je zájem a není z něj ještě starý páprda. Pravda je, že si mohl vymyslet originálnější a slušnější výmluvu a ne takovou podpásovku. Já bych mu dala ještě šanci, pokud tedy ovšem chce a je ochoten vedle sebe mít ženu, kterou tak miloval a snad ještě miluje, i když je o pár kilo těžší a přibyly jí nějaké ty vrásky, a která mu dala dvě krásné děti. A jestli tohle všechno chce zahodit, tak ať si jde hledat štěstí po boku nějaké štíhlé dvacítky. Jak dlouho myslíte, že s ní bude šťastný?  

Za Prima ŽENY – Anna

A co si myslíte vy?

Co vás dělá atraktivní? Napoví vaše znamení zvěrokruhu

Beran

Beran horoskop

Možná nosíte často kalhoty a míváte v lásce, stejně jako v práci, tendenci být šéfem. Občas můžete působit až příliš drsně, což navíc umocňuje fakt, že jednáte na rovinu a nebojíte se říct, co si o druhém myslíte. Pozor, muže to může někdy zastrašit. Jindy naopak ocení, že před nimi nic netajíte.

 

Na druhou stranu dokážete partnerovi „vnutit“ pocit, že jste přeci jen křehká žena, která potřebuje nejen jeho pozornost, ale především lásku. Výběr partnera je pro vás vzhledem k vašim vysokým požadavkům náročný, avšak ten, kdo obstojí, bude zavalován vaším respektem.

 

6 způsobů, jak posílit manželství za méně než 5 minut

Dovolená na Bali, noční rande nebo třeba poklidná snídaně do postele. To všechno by mělo utužit váš vztah, jenže je to poměrně časově či finančně náročné. My pro vás máme tipy a triky, které nezaberou tolik času a vám i manželovi jenom prospějí.

Začněte den „skákáním“

posílit manželství skákání

Otevřete ráno oči a zkuste se přemluvit do menšího příjemného cvičení. Nejenže vám to udělá dobře po těle, ale budete se cítit lépe i psychicky. Bude vám naprosto skvěle, budete mít energii na rozdávání. Ačkoliv budete nabuzená, současně vás jen tak něco nerozhází. Ani třeba partnerova špatná nálada, nebo že nevynesl odpadkový koš. Jestli vstáváte s manželem ve stejný čas, můžete ho do vaší ranní rozcvičky zapojit. Udělejte si z toho zábavu a třeba si i vymýšlejte nové cviky. Fantazii se meze nekladou. A kdo ví, zda to třeba neskončí u příjemného milování.

O vztah je potřeba pečovat

Spokojený partnerský život: Co dělat, aby neodešel za mladší?

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: rozvod, rozchod, mladší milenka, nevěra v manželství, manžel mě podvedl
Reklama