Může slepený vztah ještě fungovat?

Opět je tu pro vás poradna guru Káji... Pro ty, kteří ještě netuší, o koho jde, nejdříve vysvětlení, kdo to vlastně je a co vám bude na našem webu pravidelně přinášet.

Guru Kája je náš kolega Karel, velký gentleman, milovník a obránce něžného pohlaví. Pokud má některá z nás problém, jdeme za ním. Karel totiž vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.

Jako další nám napsala čtenářka Markéta, které děkujeme za následující dotaz...

Před pěti lety jsme se s manželem rozvedli. Důvodem byla, jak jinak, nevěra. Našel si mladší ženu. Nedávno se mi ozval. Prý se se svou novou ženou rozešel, stýská se mu a chce se vrátit. Už jsem mu po těch letech odpustila, ale nevím, zda neudělám chybu, když řeknu ano. Může slepený vztah ještě fungovat? A co když mě potřebuje jen proto, aby nebyl sám a aby mu někdo vypral prádlo a uvařil? Mám mu dát ještě šanci?

A co na to guru Kája?

Osobně si myslím, že je exmanžel akorát na suchu, není mu radno věřit a měl by z fleku dostat zápornou odpověď - u podvodníka vždycky hrozí další úletové kolečko. Pokud vám ale mnohaleté přemítání nad tím, co by kdyby, přijde lepší než další rozchod (řada žen to tak mívá), a navíc se vám nerýsuje daleko perspektivnější partner, holt mu tu šanci dejte. Čistě pro klid duše, většinou se stejně rychle ukáže, jestli to myslí vážně, nebo jen tasí nouzovku.

Váš guru Kája

Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – Prima ŽENY...

Milá Markéto,

i já si myslím, že slepený vztah nemá moc velkou perspektivu. Kdyby šlo jen o malý úlet během manželství, budiž. To se dá překonat. Ale tohle už byl úlet hodně velký. Když odešel, asi jste mu nebyla dost dobrá. A teď najednou jste? Možná se změnil. Ale co když mu jen budete dělat náhradnici, dokud se znovu na obzoru neobjeví nějaká další, mladší, hezčí... ? V jednom našem článku (můžete si ho přečíst níže) jsme psali o tom, že slepovaný vztah je jako slepovaný hrnek. Když už vás napadne slepovat hrnek, který se rozbil, nejspíš se vám po čase zase rozpadne. A navíc se z něj moc dobře pít nebude.

Jestli svého muže pořád milujete, zkuste to. Ale nečekejte zázraky a jemu to rozhodně nedejte zadarmo. Nechte ho, ať se pořádně snaží. Ať taky vidí, že si Vaši lásku musí zasloužit.

Za Prima ŽENY – Anna

A co si myslíte vy?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.