Sex a vztahy

25. října 2015 04:40

Lucie Průchová

Muži a masturbace: Tohle jste holky věděly?

Milé dívky a ženy, měly jste nějaké otázky týkající se mužské masturbace, které vám vrtají vaší rozkošnou hlavičkou a nedají vám spát?

Pokud ano, některé z nich vám možná zodpovíme v následujícím článku. Muži se sice se svou intimitou moc netají, ale spíše než svým partnerkám se svěří kámošům v hospodě u piva, takže, zde se můžete dozvědět to, co se vám třeba bojí přiznat...

MASTURBACE: Toto jste o svých partnerech možná nevěděly a je to dozajista zajímavé.

Pojďme si tedy i my ženy, přiblížit jejich soukromý intimní svět…

Používají při masturbaci nějakou pomůcku?

Ale ano, jsou tací, kteří si nějakou tu hračičku na pomoc vezmou. Dělají to třeba do ponožky, mezi matracemi, někteří jsou dokonce ochotni strčit si ho do trubky od vysavače, ale většina si ji vystele něčím měkkým, mohlo by to bolet. Tyto věci ale zkouší spíše puberťáci, kteří experimentují. Většina dospělých mužů si vystačí s vlastní rukou a svou neutuchající fantazií. Pravda, někteří ji tolik nemají a ti přivolají na pomoc pár hanbatých fotografií nebo zapnou počítač a vyhledají si svůj objekt touhy na netu.

Přijde vám normální, že si to dělají ve sprše, když vy jste za dveřmi v obýváku?

Asi to normální je, těchto případů je skutečně hodně. Jsou to muži s vysokou sexuální touhou, kterou není snadné ukojit. Většinou vedou uspokojivý a zdravý sexuální život se svou partnerkou, a přitom musí ještě masturbovat. Tělo si to žádá. Problém však nastává tehdy, jestliže začnou upřednostňovat onanování před milováním se svou dívkou či ženou.

Myslíte, že to dělají z nudy?

Někdy ano. Je to však pouhých 25 procent, zbylých 75 procent masturbuje na základě nějakého vzrušivé podnětu, který si nevyvolali sami (asi prošel kolem nich).

Jak jsou na tom s kosmetikou a hygienou?

Dalo by se říct, že i tady je to kus od kusu. Většina našim poloviček používá jen mýdlo na nezbytnou hygienu a to i na intimních místech. Někteří však využívají drogistické zboží při masturbaci, třeba takový mastný krém na ruce se prý může hodit. Pak samozřejmě různé lubrikanty a někteří z mužů to prý dělají do kondomů. Štítí se snad svého sperma nebo se jim nechce po sobě uklízet? Bude to asi ta druhá varianta :-)

Jak jsou na tom s používáním sexuálních hraček?

Na trhu je v dnešní době již docela veliký výběr takovýchto pomůcek, Andula už je v tomto ohledu „vysloužilá prostitutka.“ Ale podle toho, co muži přiznávají, je jich jen málo, kteří k těmto hrátkám přistupují nebo se za to stydí a nechce se jim „kápnout božská.“

Myslí při tom na svou partnerku?

U některých mužů to tak opravdu je, ale většina z nich myslí na partnerku někoho jiného, rozhodně ne na tu svou, se kterou sdílí lože. Mnozí si to rozdávají ve své mysli se slečnou, kterou potkali třeba v metru nebo prostě někde na ulici a něčím je zaujala. A když ne, jsou tu pro ně ty virtuální, kterých jsou plné weby a některým stačí projít pár sociálních sítí neznámých dívek. Jejich fotky by se totiž hodily spíše do playboye, než jako profilovka na facebook. Takže je kde brát inspiraci.

Kde si to nejčastěji muži dělají, když to na ně přijde a chtějí být nenápadní?

Nejčastějším místem je koupelna. To je asi nejideálnější místo. Jde se vykoupat a při té příležitosti si i uleví. Druhé nejoblíbenější místo je toaleta. Další místa v žebříčku oblíbenosti... před počítačem, jasně, představivost došla, televize, ale to už není tak nenápadné, těchto míst využívají muži většinou jen tehdy, když jsou sami doma. Ale jsou i tací, kteří jdou do toho, i když jejich prtnerka usnula vedle nich v obýváku na sedačce. Když musíš, tak musíš!

Hrají si sami se sebou, hladí se nebo jdou rychle na věc, ať se dostaví orgasmus co nejdříve?

Tady je to také různé. Každý muž má rád něco jiného a chce to jinak. Někteří muži, kteří si to dělají u videí na pornostránkách se vzruší hned u prvního videa, které najdou a u toho i dojdou k vyvrcholení. Jiní pátrají a hledají to, které jim nejvíce vyhovuje a u kterého chtějí mít ejakulaci. Třeba prostě hledají tu pravou, které to udělají. V těchto případech také záleží na možnostech a času, který na to mají. Doma osamotě, si to určitě vychutnají lépe a déle, než na WC v práci.

Masturbují u porna, protože chtějí, aby byl stejný jejich opravdový sexuální život?

U většiny chlapů to tak není, i když výjimky se najdou vždy. Rozhodně neplatí, že to, co vidí na monitoru chtějí zažívat i doma s partnerkou. Ani nechtějí žit s tou silikonovou panenkou, která má pusu jako havajský domovník a prsa jako nafukovací balónky.

Podobné články

Je pravda, že nikdy neochutnali své sperma?

Asi každý muž, alespoň jednou svůj ejakulát ochutnal. Ti, kteří tvrdí, že nikdy, v žádném případě… Ti s největší pravděpodobností lžou.

-lup

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.