Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Ne, tohle není láska aneb takhle se ten pravý nechová

Krásné je být zamilovaná, nasadit si růžové brýle a vznášet se na obláčku štěstí! Škoda jen, že to takhle nemůže trvat věčně.
Vydáno: 19.06.2016
Ne, tohle není láska aneb takhle se ten pravý nechová
Autor: thinkstock.com Ne, tohle není láska aneb takhle se ten pravý nechová

To by se to žilo: už napořád večeřet při svíčkách, když se stmívá, dívat se z okna na nebe plné hvězd a hned pak do zamilovaných očí na protější straně stolu. Už napořád dostávat každé ráno kytici růží a každý večer poslouchat sladké otřepané nesmysly. Už napořád tančit na terase výletní restaurace až do rána. Což tedy bohužel není možné. Růžové brýle občas spadnou, hlavou víří pochybnosti, říkáte si: A co když to opravdu není ten pravý? Jak se to pozná?

  • Podléhá záchvatům vzteku

Když se ani na počátku známosti nesnaží udělat dobrý dojem, pak otázka zní: A jak by se tedy choval za deset let? Přejel by nebohou partnerku autem, anebo by ji snad honil s kosou? Pokud pozorujete, že mívá cholerické záchvaty, kdy se nedokáže ovládnout a řve jako tur, neberte to na lehkou váhu. Zjistí-li, že na chodbě není zhasnuto, a málem se kvůli tomu zhroutí, žít s ním by nebylo snadné.

láska

Stále se vám v lásce nedaří? Pak děláte těchto 6 chyb!

  • Vede sladké řeči (až příliš)

V každém z nás je, obrazně řečeno, schováno někdejší malé dítě, které touží po pochvale, po odměně, po lízátku. Zejména my ženy, jakmile s námi někdo pěkně mluví, tajeme jako zmrzlina. Proto je krásné, když se nová známost chová jako romantický filmový hrdina: nosí růže, třicetkrát denně volá, „miluji tě“ říká za každou druhou větou. Ale ruku na srdce: Není to přehnané? Opravdu tomu věříte?

  • Bez matky se ani nenadechne

Chorobně závislý na matce! Tak toto zdaleka ne každá žena psychicky zvládne. Zbystřete, pokud váš vysněný muž namísto máma nebo matka říká: maminka. A pakliže s ní bydlí, i když je mu už osmatřicet, a pozve-li vás na romantický výlet anebo vybírat novou postel, a maminka je mu vždy v patách, cosi není v pořádku.

  • Počítá každou korunu

Šetřílek bývá nesnesitelný, rozuměl by si snad jen s podobně „postiženou“ partnerkou. V kombinaci s velkorysou ženou, zvyklou dopřávat si drobné a větší radosti dnes a denně, to zpravidla zaskřípe hned na začátku. Jakmile za vás na první schůzce nezaplatí v zahradní restauraci ani limonádu, anebo zaplatí, ale po zbytek setkání hovoří o tom, že za tu limonádu po něm ti vydřiduši chtěli nestydaté peníze, raději se s ním rychle rozlučte.

10 věcí, které my ženy závidíme mužům

Každé pohlaví má něco, v čem vyniká a v čem zase ne. Muži například mají lepší orientační smysl, více síly a umějí se lépe a uvážlivěji rozhodovat. Ženy zase umí dělat víc věcí najednou, jsou obdařeny silnou intuicí a jsou schopny (a to nám muži zcela nepochybě závidí) dosahovat několika orgasmů za sebou. Ale i mužům lze některé věci závidět.

Lépe stárnou

Lépe stárnou

Podle průzkumů by si zhruba 40 procent žen přálo vypadat mladší. Ženy svůj věk hodně řeší, mají pocit, že stárnout není povolené, že ztrácejí krásu a svou cenu. Takové ženy pak na tvář nanášejí stále víc omlazujících přípravků, make-upu nebo se rovnou vrhají pod kudlu plastickým chirurgům.

To muži tolik svá léta neřeší, věk je pro ně často jen číslo, které mají někde napsané. A možná právě proto jim přibývající léta tak nějak víc sluší. I starší muži mají v sobě kus malého kluka a nebojí se ho ukázat. Jsou tak charismatičtější a pro ženy stále žádoucí.

 

 

  • Neustále vás kritizuje

Zatímco máte (oprávněný) pocit, že by vás měl mít rád takovou, jaká jste, na vaši hlavu se neustále snáší kritika. Slýcháte věty typu: Opravdu si chceš vzít tyhle modré šaty, jsi si jista? Proč ses víc nenalíčila, když jdeme do divadla? Vážně sníš tolik jídla, a navrch šlehačkový dezert – neměla bys víc dbát na linii? Pozor, takhle by utrpělo vaše sebevědomí i spokojenost. Pošlete ho – však víte kam: co nejdál od vás.

-em-

Přečtěte si také:

Co dělají muži, když si myslí, že se nedíváte?

V dokonalém světě by všichni byli dokonalí, proto by nic nemuseli skrývat. Jenže my žijeme v realitě a míváme svá tajemství. O těch ženských něco tušíme. Jaká jsou ovšem ta mužská? Liší se nějak od těch našich, nebo jsou jim dost podobná?

co dělají muži Foto:

 

Co dělají chlapi, když si myslí, že se nekoukáme?

Kontrolují se

co dělají muži kontrolují se

Ti, kteří chodí do posilovny, s oblibou při každé vhodné chvíli (rozumějte, když je nikdo nevidí) stanou před zrcadlem a nechají "pohrát" svoje svaly.

Někdy je taky potřeba podívat se tam dolů, do „suterénu“, a ujistit se, zda je vše, jak má být (určitě chápete, které místo máme na mysli). Nic nečouhá, nikde nic netrčí, nikde žádné „větrání“, které je sice příjemné, ale snad jen kromě nudistické pláže nemístné až úchylné.

 

I když – existuje nejméně jeden člověk na světě, který si s tím hlavu nedělá. Je jím kdysi bývalá tenisová jednička Španěl Rafael Nadal. Ten si během přímého přenosu upraví před každým svým podáním naprosto všechno!

Článek je zařazen v: vztahy, manželství, mamánek, rozchod, násilník, skrblík